Acadewy Sisteminde 4 Farklı Seviyede

Liderlik ve Yöneticilik Eğitimi Programı Bulunmaktadır.

Business Acadewy – Master Acadewy – CEO Acadewy – Trainer Acadewy

Liderlik ve Yöneticilik Akademisi –  Business Acadewy Eğitim Programı

Acadewy’nin Practitioner seviyedeki Business Acadewy eğitimidir. Her bir yönetici ve lider önce bu programa katılır.

Eğitim süresi uygulamalı 2 tam gündür. Örgün olarak Türkiye’nin çeşitli illerinde VIP gruplarla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca 12 adet eğitimi de uzaktan eğitim yöntemiyle adaylar almaktadırlar.

Business seviyesinde; Liderlik Eğitimi, Yöneticilik Eğitimi, Proje Yönetimi Eğitimi, Zaman Yönetimi Eğitimi, Kriz Yönetimi, Müzakere Teknikleri Eğitimi, Beden Dili Eğitimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi, İş Etiği Eğitimi, Çatışma Yönetimi Eğitimi, İletişim Eğitimi ve Halkla İlişkiler Eğitimi bulunur.

Liderlik ve Yöneticilik Akademisi Business Eğitimi sonunda uluslararası geçerli toplam 12 adet sertifika ve 1 adet Business Seviye Liderlik ve Yöneticilik Diploması Verilmektedir.

Eğitimlerin sertifikaları Acadewy tarafından verilmektedir. Business Seviye Diploması Liderlik Okulu tarafından verilecektir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Liderlik ve Yöneticilik Akademisi – Master Acadewy Programı

Acadewy’nin Master seviyesindeki eğitimidir. Business programı da bu seviyenin içerisinde bulunmaktadır. Direkt bu programa da başlayabilirsiniz.

Eğitim Süresi Uygulamalı 4 (2+2) Tam Gündür. Örgün olarak Türkiye’nin çeşitli illerinde VIP gruplarla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca 24 adet eğitimi de uzaktan eğitim yöntemiyle adaylar almaktadır.

Master Seviyesi; (Business seviyesinde bulunan 12 online eğitime ek olarak); Yönetim Uzmanlığı Eğitimi, İnsan Kaynakları Eğitimi, Büro Yönetimi Eğitimi, Mülakat Teknikleri Eğitimi, Satış Teknikleri Eğitimi, Toplantı Yönetimi Eğitimi, Satınalma Uzmanlığı Eğitimi, Ürün Yönetimi Eğitimi, Depo ve Stok Yönetimi Eğitimi, Raporlama Teknikleri Eğitimi, Problem Çözme Teknikleri Eğitimi, Habercilik ve PR Eğitimi Bulunur

Master Eğitimi Sonunda Uluslararası Geçerli Toplam 24 adet Sertifika ve 1 adet Master Seviye Diploma Verilmektedir.

Eğitimlerin sertifikaları Acadewy tarafından verilmektedir. Master Seviye Diploması Liderlik Okulu tarafından verilecektir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Liderlik ve Yöneticilik Akademisi – CEO Acadewy Programı

Acadewy’nin En üst seviyesindeki yöneticileri yetiştirmek üzere hazırladığı eğitimdir. Akademi  Business ve Master programları da bu seviyenin içerisinde bulunmaktadır. Direkt bu programla da başlayabilirsiniz.

Eğitim Süresi Uygulamalı 6 (2+2+2) Tam Gündür. Örgün olarak Türkiye’nin çeşitli illerinde VIP gruplarla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca 36 adet eğitimi de uzaktan eğitim yöntemiyle adaylar almaktadır.

CEO Seviyesi; (Master ve Business seviyesinde bulunan 24 online eğitime ek olarak); İngilizce Eğitimi, Yeni Yönetim Yaklaşımları Eğitimi, Temel Koçluk Eğitimi, Mentorluk Eğitimi, İkna Teknikleri Eğitimi, Müzakere Teknikleri Eğitimi, Marka Yönetimi Eğitimi, Pazarlama Yönetimi Eğitimi, Denetim ve İç Denetçilik Eğitimi, Swot Analizi Eğitimi, KAIZEN Eğitimi, 6 Sigma Eğitimi

CEO Eğitimi Sonunda Uluslararası Geçerli Toplam 36 adet Sertifika ve 1 adet CEO Seviye Diploma ve CEO Özel Plaketi Verilmektedir.

Eğitimlerin sertifikaları Acadewy tarafından verilmektedir. CEO Seviye Diploması Liderlik Okulu tarafından verilecektir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Liderlik ve Yöneticilik Akademisi – Trainer & Keynote Speaker Acadewy Programı

Acadewy’nin Liderlik ve Yöneticilik Eğitmeni yetiştirmek için hazırladığı özel programdır. Akademi  Business, Master ve CEO programları bu seviyenin içerisinde bulunmaktadır. Direkt bu programla da başlayabilirsiniz.

Eğitim Süresi Uygulamalı 8 (2+2+2+2) Tam Gündür. Örgün olarak Türkiye’nin çeşitli illerinde VIP gruplarla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca 48 adet eğitimi de uzaktan eğitim yöntemiyle adaylar almaktadır.

Trainer Seviyesi; (Master,  Business ve CEO seviyesinde bulunan 36 online eğitime ek olarak); Eğiticinin Eğitimi, Etkili Sunum Teknikleri Eğitimi, Zor İnsanlarla İletişim, Kişisel Marka ve İmaj, Ders Çalışma Teknikleri Eğitimi, Öğrenci Motivasyonu Eğitimi, Nefes Teknikleri Eğitimi, CV Hazırlama Teknikleri Eğitimi, Moda ve Stil Eğitimi, NLP Diploma Eğitimi, MS Word Bilgisayar Eğitimi, Adobe Photoshop Eğitimi

Trainer Eğitimi Sonunda Uluslararası Geçerli Toplam 48 adet Sertifika ve 1 adet Trainer Seviye Diploma ve Eğitmen Özel Plaketi Verilmektedir.

Eğitimlerin sertifikaları Acadewy tarafından verilmektedir. Trainer Seviye Diploması Liderlik Okulu tarafından verilecektir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.

Kurumsal Eğitimler

Kurumlara Özel Olarak Hazırlanmış Özel Programlar Burada. İnsan Kaynakları Birimleri İle Birlikte Tasarlanmış Özel Programlar.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız.