Eğitim Kurumları İçin Acadewy

Artık günümüzde birçok eğitim kurumu ve üniversite eğitimlerini online olarak kullanıcılarına ulaştırıyor…

Acadewy bireysel kullanıcılarının yanında eğitim kurumları için de harika eğitim çözümleri sunuyor.

Bugün birçok eğitim kurumu öğrencileri ve çalışanlarıyla Acadewy Platformunu kullanmaya başladı bile..

Acadewy’nin Eğitim Kurumları ve Üniversitelere Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Kurumlar Acadewy ile Yeni Nesil Bir Eğitim Birimine Sahip Olurlar.

Acadewy kurumların eğitim birimlerinde çalışan işgörenler gibi çalışır. Acadewy öğrencilerin ihtiyaç duyacağı eğitimleri hazırlarken eğitim kurumları bu hizmeti dış kaynak kullanımı (outsource) ile bu hizmeti çok daha uygun maliyetlerle elde etmiş olurlar. Çok çeşitli eğitmenlerden çok farklı konulardan eğitimleri öğrencilerine sunarlar.

İşletme Kaynaklarının Etkin Kullanımına Destek.

Kurumların bir eğitim birimi oluşturabilmesi için işletmenin büyüklüğüne göre değişen sayıda nitelikli personele ihtiyaçları vardır. Ayrıca çeşitli eğitimler için dışarıdan uzman eğitmenleri eğitim için çağırmak onlar için organizasyon yapma ve onların tüm masraflarını da karşılamak gerekmektedir. Bu süreci optimize etmek adına Acadewy eğitimlerin bir çoğunu çevirimiçi hale getirerek büyük maliyet avantajı sunmaktadır.

Öğrenciler İçin Zaman Tasarrufu

Kurumlar eğitim birimlerinde Acadewy’nin online eğitim çözümlerini kullanarak öğrencilerin kişisel gelişimlerine ayırdıkları süreleri optimize ederek toplam verimliliğe katkı sağlar. Yaptıkları işler bölünmeden devam eder. Öğrenciler eğitimleri; evinde, serviste ya da boş zamanlarında herhangi bir yerden, tüm cihazlarından takip edebilir, eğitimlerini tamamlayabilir.

Sürekli Gelişen ve Artan Sayıda Eğitim

Acadewy sınırsız sayıda eğitimi sistemine yükledikçe her bir öğrenci bu eğitimleri takip edebilir. Öğrenciler sadece iş değil sosyal yaşamlarında da ihtiyaç duyabileceği bu eğitimleri alabilirler, kendilerini geliştirebilirler. Acadewy her gün yeni eğitim ve dersleri sistemine yüklemektedir.

Eğitim Kurumu Türüne Göre Özel Eğitimler

Eğitim kurumları istedikleri taktirde kendi uzmanlık eğitimlerini Acadewy sistemine yükleyerek (sadece kendi öğrencilerine görünür. Dışarıdan görüntülenemez) öğrencilerinin bu eğitimlerini de Acadewy altyapısıyla almalarını sağlayabilirler. Böylece bütünleşik ve düşük maliyetli bir eğitim fırsatı ortaya çıkar.

İhtiyacınıza Yönelik Eğitimleriniz Konusunda İşbirlikleri

Acadewy olarak kurumların öncelikli ihtiyaç duydukları eğitimleri karşılıklı takvime bağlayarak hazırlanması konusunda destek oluyoruz. Bir çok eğitim kurumunun eğitim partneri olarak onların eğitim çözümlerini optimize etmelerinde yardımcı oluyoruz.

Tek Fatura İle Yıl Boyu Eğitim İşiniz Acadewy’e Emanet

Tek bir fatura ile sistemi sizin için tüm çalışanlarınızın kullanımına açıyoruz. Yıl boyu eğitim süreçleri ve diğer ödeme ve ihale vb. yüklerden sizi kurtarıyoruz.

Acadewy Sistemini Buradan İnceleyebilir, Eğitimlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz. Bireysel Olarak Acadewy’ye Kaydınızı Buradan Yapabilirsiniz. Kurumsal Teklif İçin Alttaki Formumuz Doldurabilirsiniz.

Teklif Alın

Acadewy çözümleri hakkında detaylı bilgi ve indirimli fiyat teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Acadewy Eğitim Uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Acadewy Teklif Formu