Aile İçi İletişim Eğitimi

Acadewy Aile İçi İletişim Eğitimi Programına Hoşgeldiniz.

Aile İçi İletişim Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: ,

Aile içi iletişim eğitimi nedir?

Hayatımızın her alanında, insanlarla sağlıklı ilişkiler kurmak istiyorsak, yapmamız gereken ilk iş iletişim becerilerimizi geliştirmek olmalıdır. İletişim, en değerli varlığımız ailemizde de mutlu ve huzurlu bir yapıyı kurmamızın en etkin yoludur. Bu bakımından aile arasında kurulan iletişim son derece önemli bir kavramdır. Acadewy’nin aile içi iletişim eğitimi programına katılarak siz de bu alanda faydalı bilgi ve becerilere kolayca erişebilirsiniz.

Aile içi iletişim eğitimi; her birey için hayatın başladığı ve her şeyin temelinin atıldığı aile yapısını yakından tanıyacağınız, aile bireyleri arasında nasıl sağlıklı ilişkiler kurulabileceğini öğrenme şansını elde edeceğiniz, pratik ve uygulanabilir teknikler içeren bir programdır.

Bu programa hemen şimdi tek tıkla erişim sağlayarak siz de aile içi iletişimi nasıl geliştirebileceğinizin yöntemleri hakkında bilgi ve beceri kazanabilirsiniz.

Eğitimde neler var?

Acadewy’nin sizler için hazırladığı aile içi iletişim eğitimi, bu alanda kolay ve hızlı bir şekilde donanım sahibi olmanızı mümkün hale getiriyor.

Kısa ve öz bilgiler içeren bu eşsiz programın sonunda aile içi iletişim konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz ve işinize yarayacak birçok konuda bilgi kazanacaksınız.

Aile içi iletişim eğitimi tek dersten oluşan hızlandırılmış bir programdır. Ders yaklaşık olarak 14 dakika sürüyor. Eğitimi tamamladıktan sonra eğer isterseniz dersi yeniden dinleme şansınız da var.

Eğitimde öncelikle aile kavramı ele alınıyor. Ardından aileyi ayakta tutan bireyler arasındaki sağlıklı iletişim konusuna geçiliyor. Eğitime katılanlar, aile içi iletişimi diğer iletişim türlerinden ayıran unsurları, sağlıklı bir aile ortamında büyümenin bireye neler kazandırdığını, aile bireylerinin rolleri ve bu rollerin iletişime nasıl yansıdığını öğreniyor.

Ayrıca annenin ailedeki ve aile içi iletişimdeki yeri ve önemi, ebeveyn olarak babanın aile içindeki rolü ve iletişime etkisi, sağlıklı ailenin gelişim süreci, çocuklarla nasıl iletişim kurulacağı, iletişimi geliştirme yolları da bu derste detaylı şekilde ele alınıyor.

Dersin ardından değerlendirme ve sertifika aşamalarına geçiliyor.

Değerlendirme aşamasında Acadewy ailesinin birer üyesi olan katılımcılar bu eğitimle ilgili fikirlerini ve önerilerini paylaşarak, platformun gelişimine direkt katkı koyabiliyor.

Sertifika adımı da geçildikten sonra eğitim tamamlanmış oluyor.

Bu eğitime kimler katılabilir?

Aile içi iletişim eğitimi, he yaştan, meslekten, konumdan katılımcı için son derece faydalı bilgiler içeren bir programdır. Bu bakımdan eğitim son derece geniş bir katılımcı profiline hitap etmektedir.

Bu eğitime;

  • Aile içi iletişimi geliştirmek isteyen herkes,
  • Yeni bilgiler kazanmak isteyen aile koçları, aile danışmanları ve terapistler,
  • Eğitmenler, öğretmenler,
  • Kişisel gelişimini desteklemek isteyenler katılabilir.

Eğitim sonunda hangi sertifikayı alacaksınız?

Acadewy tarafından hazırlanarak katılımcılara sunulan aile içi iletişim eğitimi avantajlı bir programdır. Bu programa katılanlar hem hızlı ve kolay bir şekilde kaliteli eğitime erişim sağlar hem de uluslararası sertifika almaya hak kazanır.

Eğitimin tüm adımları tamamlandıktan sonra, dünya çapında geçerli kabul edilen aile içi iletişim sertifikası Acadewy tarafından oluşturulur. Katılımcılar e-sertifikalarını elektronik ortamda bilgisayara indirerek CV’lerine kolayca ekleyebilirler. Pdf formatında sunulan bu sertifikaların çıkışları da alınabilir.

Ayrıca e-sertifikanın yanı sıra basılı sertifika sahibi olmak isteyen katılımcılar bunun için talepte bulunabilir. Ek ücret karşılığında basılı sertifikalar katılımcıların adreslerine gönderilir.

Siz de Acadewy’ye hemen bugün üye olarak, birçok eğitime tek platform üzerinden erişebilirsiniz. Hem mesleki hem de kişisel gelişimize destek olacak, sizi birçok farklı alanda uzmanlaştıracak eğitimler bir tık uzağınızda…

Dilerseniz aile içi iletişim eğitimi programından şimdi ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın