Autocad İle Teknik Çizim

Acadewy Autocad Eğitimi Programına Hoşgeldiniz.

Autocad Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: ,

AutoCAD Eğitimi Nedir?

Bilgisayar destekli tasarım programı AutoCAD, dünya çapında yaygın şekilde kullanılıyor. Bu program teknik çizim, tasarım ve modellemenin yanı sıra veri yönetiminin de yapılmasına imkan sağlıyor. Eğer siz de AutoCAD öğrenmek istiyorsanız; Acadewy’de aradığınız eğitim programı mevcut. AutoCAD eğitimi ile siz de bu programın tüm inceliklerini öğrenme fırsatını yakalayacaksınız.

AutoCAD mimariden çeşitli mühendislik uygulamalarına kadar tasarım gerektiren birçok sektör ve iş alanında yoğun şekilde kullanılıyor. Sahip olduğu opsiyon ve fonksiyonlarla teknik çizim ve tasarımı kolay ve hızlı bir hale getiren AutoCAD’i öğrenmek, yaygın kullanım alanı nedeniyle mesleki açıdan da katılımcılara avantaj sağlıyor.

AutoCAD eğitimi, son derece kapsamlı ve zengin bir içerik sunuyor. Bu eğitimde programın tüm kullanım alanlarını ve komutlarını öğrenme şansını elde edebileceksiniz.

Eğitime hemen şimdi başlayarak siz de AutoCAD uzmanı olabilirsiniz.

Eğitimde neler var?

Acadewy, katılımcılarının mesleki gelişimlerine büyük katkı koyacak bir eğitimi daha hayata geçirdi.

AutoCAD Eğitimi toplam 45 dersten oluşan son derece kapsamlı bir program. Katılımcılar bu program sayesinde hem teorik hem de uygulamalı eğitim alma şansına sahip oluyor.

Kolay anlatımlarla AutoCAD’i nasıl kullanacağınızı hızlı bir şekilde öğrenecek ve ayrıca pratik kullanım tüyolarını da elde edeceksiniz.

Eğitim programında öncelikle AutoCAD’in ne olduğu genel hatları ile katılımcılara aktarılıyor. Ardından AutoCAD arayüzünün ne olduğu ve ne işe yaradığı anlatılıyor.

AutoCAD onlarca farklı komutla tasarımlarınızı kolayca 2 veya 3 boyutlu olarak düzenlemenize imkân verir. Eğitimde tüm bu komutlar katılımcılara tek tek, ayrı derslerde öğretiliyor.

Navigasyondan kenetlemeye, çizgi komutundan çember komutuna, polyline komutundan elips komutuna kadar programın içerdiği tüm kolaylıklar video ve görseller eşliğinde katılımcılarla paylaşılıyor.

Blok oluşturma, katmanları kullanma, taşıma, kopyalama, aynalama, metin ekleme gibi onlarca farklı özellik hakkında da kapsamlı dersler eğitimde yer alıyor.

Katılımcılar 3d arayüzüne nasıl geçiş yapılacağı veya basit katı modeller oluşturmayı da yine bu eğitimde öğrenme şansına sahip oluyor.

Eğitimin sonunda tüm katılımcılar AutoCAD’te uzmanlaşmış oluyor. Ayrıca öğrendikleri bilgileri pekiştirmek isteyen katılımcılar diledikleri zaman eğitimdeki derslere geri dönüş yapabiliyor.

Eğitim programı değerlendirme ve sertifika adımları ile son buluyor.

Bu eğitime kimler katılabilir?

AutoCAD eğitimi, bu programda ustalaşmak isteyenler için hazırlandı. Eğitime;

  • Teknik çizimlerde AutoCAD’ten faydalanmak isteyen mühendisler ve mimarlar,
  • Tasarımları için AutoCAD’i etkin şekilde kullanmak isteyen tasarımcılar,
  • Mesleki gelişimlerine katkı koymak isteyen, bilgisayar ve programlama ile ilgili alanlarda çalışan uzmanlar katılabilir.

Eğitim sonunda hangi sertifikayı alacaksınız?

Acadewy’nin hazırladığı AutoCAD eğitimi sonunda nitelikli sertifika almaya da hak kazanıyorsunuz.

Kaliteli ve zengin bir eğitim programının ardından uzmanlığınız uluslararası geçerliliğe sahip sertifika ile tescilleniyor. E-sertifikanız eğitimdeki tüm dersleri tamamladıktan sonra size özel olarak Acadewy tarafından oluşturuluyor. Pdf formatında hazırlanan sertifikanızı bilgisayarınıza indirerek kolayca CV’nize ekleyebilir ya da elektronik ortamda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

E-sertifikanın yanı sıra basılı AutoCAD eğitimi sertifikası da almak isterseniz, Acadewy bunu da sizin için mümkün hale getiriyor. Talebiniz üzerine, ek ücret ödemeniz halinde basılı sertifikanız adresinize posta ile gönderiliyor.

Acadewy; mesleki ve kişisel gelişim yolculuğuna çıkanların tam da aradıkları platform. Acadewy’ye üye olarak siz de aklınıza gelen her alanda eğitim alarak bilgi ve beceri altyapınızı geliştirebilir ve global sertifikalar kazanabilirsiniz.

Ekonomik ve kaliteli bir öğrenme sürecini sizin için sürekli hale getiren Acadewy’de ücretsiz eğitimlerden de faydalanabiliyorsunuz.

AutoCAD eğitimi programına da hemen şimdi ücret ödemeden katılabilirsiniz.