Büro Yönetimi Eğitimi

Acadewy Büro Yönetimi Eğitimi Programına Hoşgeldiniz.

Büro Yönetimi Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: ,

Büro ve Ofis Yönetimi Eğitimi nedir?

Evden yani home ofis çalışma şekli dünyanın birçok ülkesinde yaygınlaşsa da halen bürolar veya ofisler çalışma hayatının vazgeçilmez bir parçası olmayı sürdürüyor. Çalışanların mesailerinin çoğunu geçirdiği, işlerin yapıldığı, projelerin üretildiği ofislerin etkin şekilde yönetilmesi büyük önem taşıyor. Büro ve ofis yönetimi eğitimi programına katılarak; çalışma ortamlarını daha verimli, düzenli hale getirmenin yöntemlerini öğrenebilirsiniz.

Acadewy’nin hazırladığı bu özel eğitim; ofis ile ilgili tüm unsurları detaylı bir şekilde öğrenebileceğiniz, ofislerin iç yapılarını tanıyarak gün boyu ofise giren ve ofisten dışarı çıkan her şeyin nasıl kontrol edilebileceği hakkında bilgi sahibi olacağınız, evrak ve dosyalama işlemlerinden personele yönelik işlere kadar birçok konunun yer aldığı son derece kapsamlı bir program.

Siz de bu eğitime hemen şimdi katılarak büro yönetiminde kolayca uzmanlaşabilirsiniz.

Eğitimde neler var?

Acadewy, büro ve ofis yönetimi alanında zengin içerikli bir eğitim programı hazırladı. Bu eğitimde hedef, katılımcıları ofisler ve ofislerdeki tüm yönetim unsurları hakkında üst seviyede bilgi ve beceri sahibi yapmak.

Bu hedef doğrultusunda hazırlanan derslerde katılımcılara hem teorik hem de uygulamalı eğitim veriliyor.

Büro ve Ofis Yönetimi Eğitimi toplam 12 dersten oluşuyor.

 • Eğitim ofisler neden var başlıklı ders ile başlıyor. Bu derste ofislerin varlık nedeni, avantaj ve dezavantajları ile gerekliliği inceleniyor.
 • Bu dersin ardından büro & ofis çeşitleri hakkında katılımcılar detaylı bilgi sahibi oluyor.
 • Yeni bir ofis seçiminde dikkat edilmesi gerekenler de bu eğitim kapsamında katılımcılara aktarılıyor.
 • Büro ve ofis yönetimi geniş kapsamlı bir faaliyetler bütünüdür. Eğitim programında büro yönetiminin çalışma alanına nelerin girdiği de ayrıntılı şekilde anlatılıyor.
 • Büro ve ofis yönetimi farklı beceriler gerektiren bir uzmanlık alanıdır. Bu nedenle de eğitimde katılımcıların ihtiyaç duyabilecekleri becerileri kazanması da sağlanıyor. Sistem yaklaşımını benimseyin, müşteri ile ilişkiler, büro ve ofislerde teknik konular, evrak işleri ve dosyalama, toplantı organizasyonlarını düzenlemek, seyahatler, yapıcı iletişim başlıklı derslerde bir büro yöneticisinin görevleri ve sahip olması gereken beceriler katılımcılara aktarılıyor.
 • Eğitimde ayrıca başarılı bir büro yöneticisi olmak için yapılması gerekenler de işleniyor.

Derslerin ardından değerlendirme bölümünde, eğitime katılanlar fikir ve önerilerini paylaşarak Acadewy’nin gelişmesine destek verebiliyor. Sertifika adımından sonra ise eğitim sona eriyor.

Bu eğitime kimler katılabilir?

Büro ve Ofis Yönetimi Eğitimi, bu alanda uzmanlaşmak isteyenler için tasarlanmış özel bir programdır. Bu eğitime;

 • Büro ve ofis yöneticiliği yapmak isteyenler,
 • Bu alanda bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen yönetici asistanları ve sekreterler,
 • Büro yönetimi ile ilgili güncel yaklaşımları öğrenmek isteyen idari müdürler,
 • Kurumsal şirketlere yönelik eğitim verenler,
 • Kendi işini kurmak isteyen girişimciler katılabilir.

Eğitim sonunda hangi sertifikayı alacaksınız?

Acadewy katılımcıları için hem içerik hem de sertifika bakımından nitelikli bir eğitim programı hazırladı. Büro ve Ofis Yönetimi Eğitimi programını tamamlayarak siz de dünya çapında geçerli kabul edilen sertifikanın sahibi olacaksınız.

Dersleri bitirdiğinizde e-sertifikanız da hemen oluşturularak hesabınıza gönderilecek. Pdf formatındaki büro ve ofis yönetimi eğitimi sertifikanızı, elektronik ortamda kullanabilir, rahatlıkla CV’nize ekleyebilirsiniz.

Arzu ettiğiniz takdirde basılı sertifika da alabiliyorsunuz. Talebinizi ileterek ek ücret ödediğiniz takdirde, basılı sertifikanız adresinize posta yolu ile gönderiliyor.

Acadewy; tek platform üzerinden onlarca mesleki ve kişisel gelişim eğitimine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı mümkün hale getiriyor.

Büro ve Ofis Yönetimi Eğitimi programından ise dilerseniz hemen şimdi ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın