CV Hazırlama Teknikleri Eğitimi

Acadewy CV Hazırlama Teknikleri Eğitimi Programına Hoşgeldiniz.

CV Hazırlama Teknikleri Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: , ,

CV hazırlama teknikleri eğitimi nedir? 

Kariyer yolculuğumuzda CV’miz yani özgeçmişimiz önemli bir yere sahiptir. Kazandığımız deneyimler, aldığımız eğitimler, yaptığımız projelerle CV’miz de bizimle birlikte gelişir, zenginleşir. CV’miz ilk kez veya yeni bir işe girmeyi istediğimizde, hedeflerimize giden kapının kilidini açan anahtardır. İyi hazırlanmış, bizi doğru anlatan, etkin bir CV ile iş arayış sürecimizi başarı ile sonuçlandırmamız da mümkün olur. Acadewy de, kariyer hedeflerine ulaşmak isteyen katılımcıları için CV hazırlama teknikleri eğitimi programını hayata geçirdi.

Bu eğitime katılarak siz de özgeçmişinizi oluştururken nelere dikkat etmeniz gerektiğini, işverenin ilgisini çekecek CV’yi nasıl yaratacağınızı, iyi bir CV sahibi olmak için neler yapabileceğinizi öğrenme fırsatını elde edeceksiniz.

Kolay ve hızlı bir şekilde siz de CV konusunda ustalaşabilir ve böylece iş fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

Eğitimde neler var?

Acadewy’nin CV hazırlama teknikleri eğitimi son derece faydalı bilgiler içeren ve birçok beceriyi de kazanmanızı sağlayacak bir programdır. Bu eğitime katılarak; sizi işverenlere tanıtan kimliğiniz anlamına gelen özgeçmişinizi hazırlama konusunda uzmanlık sahibi olacaksınız.

Teorik bilgilerin yanı sıra uygulamalı dersler aracılığı ile mükemmel CV’ye giden yolu sizlerle paylaşıyoruz.

CV hazırlama teknikleri eğitimi toplam 10 dersten oluşuyor. Keyifli, akılda kalıcı sunumlarla aktarılan konulara, renkli video ve görseller eşlik ediyor. Bu bakımdan eğitimi sıkılmadan takip edebileceksiniz.

Tüm Acadewy eğitimlerinde olduğu gibi bu programın da içeriği en güncel ve ihtiyaca yönelik bilgilerden oluşuyor.

Eğitim; CV hazırlamaya başlarken başlıklı ders ile start alıyor. Bu derste CV hazırlamadan önce bilmeniz ve dikkat etmeniz gereken unsurlar paylaşılıyor.

Ardından CV çeşitleri size tek tek tanıtılıyor. İyi bir CV nasıl olur başlıklı derste ise bir özgeçmişi etkin ve etkileyici hale getirmenin yöntemleri katılımcılara aktarılıyor.

CV’ler birçok bölümden oluşur. Her bölümün işveren gözünde değeri vardır. CV’nin bölümleri dersinde, her CV’de mutlaka olması gereken başlıklar anlatılıyor.

CV’nin tasarımı da en az içeriği kadar önemlidir. Çünkü göze hitap eden bir CV, işveren veya işvereni temsil edenlerin ilgisini de çekecektir. Dolayısıyla da eğitimde katılımcılar, CV tasarım örnekleri ve çeşitlerini detaylı şekilde öğreniyor. Europass, Canva, Ms Word, Linkedin derslerinde bu tasarımların özellikleri ve nasıl yapılacağı işleniyor.

Eğitimde ayrıca katılımcılara önyazı oluşturmanın önemi ve nasıl önyazı hazırlanacağı da gösteriliyor.

CV hazırlama teknikleri eğitimi kapsamındaki son derste ise önemli öneriler katılımcılarla paylaşılıyor.

Derslerden sonra eğitimde yer alan değerlendirme ve sertifika adımları da geçilerek program tamamlanıyor.

Bu eğitime kimler katılabilir?

CV hazırlama teknikleri eğitimi, iş hayatında her kademeden, yaştan, pozisyondan, sektörden kişinin fayda sağlayacağı bir programdır. Dolayısıyla bu eğitime;

  • CV hazırlama tekniklerini öğrenmek isteyen tüm çalışanlar,
  • Kariyer uzmanları, insan kaynakları personeli,
  • Danışanlarına yol göstermek isteyen kariyer koçları, mentorlar,
  • Eğitmenler katılabilir.

Eğitim sonunda hangi sertifikayı alacaksınız?

Acadewy ayrıcalığı ile CV hazırlama teknikleri eğitimi alan katılımcılar uluslararası sertifika da kazanıyor.

Bu eğitimde yer alan tüm dersler tamamlandıktan sonra CV hazırlama teknikleri sertifikanız sizin için oluşturuluyor. Pdf formatındaki sertifikanızı, kolayca elektronik ortamda CV’nize ekleyebilir veya online platformlarda da kullanabilirsiniz.

E-sertifikanızın dışında eğer arzu ederseniz ek ücret ödeyerek basılı sertifika da alabiliyorsunuz.

Acadewy, tüm katılımcıları için eğitimi ve öğrenmeyi hayatın vazgeçilmez bir parçası haline getiriyor. Siz de Acadewy ailesine katılarak onlarca farklı eğitime ve sertifikaya sahip olabilirsiniz.

CV hazırlama teknikleri eğitimi programından ise herhangi bir ücret ödemeden hemen şimdi faydalanabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın