Empati Eğitimi

Acadewy Empati Eğitimi Programına Hoşgeldiniz.

Empati Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: ,

Empati Eğitimi Nedir?

Empati, insan ilişkilerinin gelişmesindeki önemi giderek daha çok anlaşılan ve bu nedenle de birçok alanda ismi daha sık telaffuz edilen bir kavram haline geldi. Empati; bir diğer adıyla eşduyum kavramını daha yakından öğrenmek, empati becerilerini geliştirerek bunun faydalarını hayatlarının her alanında görmek isteyenler, aradıkları eğitim programını Acadewy’de bulacak. Empati eğitimi hem keyifli hem de önemli bilgiler içeren özel bir program.

Empati, kısa ve öz anlatımı ile başkalarının duygu ve düşüncelerinin farkında olmak ve bunları içselleştirebilmektir. Empati aslında bizim kültürümüzün de önemli bir parçasıdır; halk arasında kendini başkasının yerine koyma şeklinde ifade edilir.

Bu eğitime katılarak siz de empatinin hayatımızdaki yeri ve önemini öğrenecek, empatinin ne zaman, nerede ve ne şekilde kullanılması gerektiği hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Acadewy’nin size özel eğitim programları arasında yer alan empati eğitimine dilerseniz hemen şimdi tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Az vakit ayırarak çok faydalı bilgiler elde edebileceğiniz bu eşsiz eğitimi kaçırmayın.

Eğitimde Neler Var?

Türkiye’nin en yenilikçi ve dinamik öğrenme platformu Acadewy’nin hazırladığı empati eğitimi, kısa ama öz bilgiler içeren, empati kavramı ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz konulara odaklanan bir program.

Bu eğitim tek dersten oluşuyor. Toplam 7.35 dakika süren hızlandırılmış eğitimde öncelikle empati nedir sorusunun cevabı veriliyor.

Empati kavramının derinlemesine olarak ele alındığı eğitimde neden empatinin önemli bir beceri olduğu da inceleniyor.

Bunun yanı sıra iletişim sürecinde empatinin yeri, empati yeteneğini geliştirmek için neler yapılması gerektiği, empati geliştirme tekniklerinin neler olduğu, empatinin faydaları ve zararları da katılımcılara aktarılıyor.

Keyifle, sıkılmadan takip edebileceğiniz ve kişisel gelişiminiz açısından faydalı bilgiler elde edebileceğiniz bu dersin ardından değerlendirme adımına geçiliyor. Bu adımda katılımcılar hem eğitimle ilgili fikirlerini hem de Acadewy’ye yönelik genel önerilerini paylaşarak, bu özgün öğrenme platformunun geliştirilmesine de katkıda bulunuyor.

Değerlendirme adımını ise sertifika aşaması takip ediyor. Bu aşama sonunda eğitim de tamamlanmış oluyor.

Bu eğitime kimler katılabilir?

Empati eğitimi, sadece belli bir meslekten, yaş grubundan veya statüden kişilere hitap eden bir program değildir. Bu bakımdan herkesin katılabileceği ve fayda sağlayabileceği bir eğitim olarak tanımlanabilir.

Dolayısıyla bu eğitim programına;

  • Empati kavramı hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyenler,
  • İletişim becerilerini geliştirmek isteyenler,
  • Empati eğitiminde kazandığı bilgilerden profesyonel çalışma hayatında faydalanmayı hedefleyenler,
  • Empati dersini, iletişim eğitiminin bir parçası olarak görenler,
  • Özel hayatında empatiyi daha etkin şekilde kullanmayı hedefleyenler,
  • İletişim konusunda eğitim verenler katılabilir.

Eğitim sonunda hangi sertifikayı alacaksınız?

Acadewy’nin empati eğitimi ile hem kolay ve hızlı yoldan son derece faydalı bilgiler kazanacaksınız hem de uluslararası geçerliliği olan sertifikanın sahibi olacaksınız.

Empati eğitimi programını tamamladığınızda, sertifikanız da elektronik ortamda Acadewy tarafından kullanıma hazır hale getirilecek. Pdf formatında size sunulacak olan e-sertifikanızı CV’nize bilgisayar ortamında ekleyebilir veya çıkış alarak da kullanabilirsiniz.

Acadewy’deki tüm eğitimlerde olduğu gibi bu eğitimin sonunda da basılı sertifika alma talebinde bulunma imkânınız var. Ek ücret ödeyerek sahip olabileceğiniz sertifikanız adresinize posta ile gönderilir.

Öğrenmeyi ve eğitimi tüm katılımcıları için sürekli hale getiren ve onlarca programı tek bir platformda buluşturan Acadewy’ye siz de üye olarak avantajlarla dolu bir dünyanın kapılarını açın. Hem mesleki hem de kişisel gelişiminize katkı koyacak sertifikalı eğitimlerden hemen şimdi faydalanmaya başlayın.

Hemen Ücretsiz Başlayın