İkna Teknikleri Eğitimi

Acadewy İktan Teknikleri Eğitimi Programına Hoşgeldiniz.

İkna Teknikleri Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: , ,

İkna teknikleri eğitimi nedir?

İkna, etkin iletişim sürecinin en önemli unsurlarından biridir. İnsanlarla kurduğumuz günlük ilişkilerde bile ikna biz farkında olsak da olmasak da iletişimin bir parçasıdır. Bu bakımdan ikna; iş hayatından sosyal yaşantımıza kadar hayatımızın hemen her alanında ihtiyaç duyduğumuz bir beceridir. Acadewy de bu alanda kendini geliştirmek isteyen katılımcıları için mükemmel bir eğitim programı hazırladı. İkna teknikleri eğitimi ile artık bu yaklaşımı bilinçli ve etkin bir şekilde kullanmayı öğrenebileceksiniz.

Bu eğitim; iletişim sürecine bakış açınızı değiştirerek, son derece faydalı bilgi ve beceriler kazanmanıza yardımcı olacak.

İkna kavramını, insanların belli bir davranışı veya düşünceyi gönüllü olarak benimsemesi için neler yapabileceğinizi, ikna tekniklerinin ne olduğunu ve nasıl kullanılabileceğini bu eğitime katılarak öğrenme fırsatına sahip olacaksınız.

Tek tıkla hemen şimdi başlayabileceğiniz ikna teknikleri eğitimi, keyifli ders sunumu, video ve görsellerle desteklenen konu anlatımları ile ilgiyle takip edebileceğiniz, sertifikalı bir programdır.

Eğitimde neler var?

İkna teknikleri eğitimi; bu alanda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konuları; geçerli ve başarısı onaylanmış teknikleri içeriyor.

Eğitim programı toplam 10 dersten oluşuyor. Bu derslerde hem teorik hem de uygulamalı bilgiler yer alıyor.

İkna teknikleri eğitimine giriş dersi ile bu eğitimde neler öğrenileceği ve konunun neden bu kadar önemli olduğu katılımcılara aktarılıyor.

Ardından herkes ikna edilebilir mi başlıklı derste, değişik karakter yapılarındaki insanların ikna edilebilmesi için neler yapılması gerektiği ele alınıyor.

İkna etmek için gerekli temel yetenekler dersinde, katılımcıların hangi konularda kendilerini geliştirerek ikna sürecini daha etkin hale getirebilecekleri anlatılıyor.

İnsanı harekete geçiren mekanizmalar, ikna sürecinde karşı taraf üzerinde istediğiniz etkiyi yakalamak için yapılabilecek bazı yöntemleri ele alıyor.

Asansör konuşması vaka analizi uygulamalı bir ders. Bu derste ikna sürecinin nasıl işlediği bir örnek üzerinden katılımcılarla paylaşılıyor.

Ardından ikna etme süreci toplam 4 derste ele alınıyor. Ne istediğinizi bilin, ikna olmaya hazır hale getirme, harekete geçin ve devamını getirmek başlıklı derslerde katılımcılar ikna sürecini aşama aşama öğrenme şansını elde ediyor.

İkna teknikleri eğitiminin son dersinin başlığı ise etik ikna. Bu derste, bir kişiyi manipüle ederek ikna etmekle müzakere ederek ikna etmenin arasında farklar ve ilk yöntemin etik olarak neden doğru olmadığı katılımcılara aktarılıyor.

Bu eğitime kimler katılabilir?

İkna teknikleri eğitimi, bu alanda kendisini geliştirmek ve uzmanlaşmak isteyen her yaştan ve meslekten kişi için harika bir programdır. Bu eğitime;

  • İkna tekniklerinden faydalanmak isteyen yöneticiler, girişimciler, şirket sahipleri,
  • İletişim becerilerinin yoğun olarak kullanıldığı mesleklere mensup kişiler (Halkla ilişkiler uzmanları, insan kaynakları yöneticileri, kurumsal iletişim personeli, müşteri temsilcileri, satış ve pazarlama uzmanları, eğitmenler vb.)
  • Danışanlarına bu alanda yardımcı olmak isteyen koçlar, mentorlar, danışmanlar,
  • İkna tekniklerini sosyal yaşamında kullanmak isteyenler katılabilir.

Eğitim sonunda hangi sertifikayı alacaksınız?

Acadewy’nin hazırlayıp sunduğu ikna teknikleri eğitimi programı sizi uluslararası sertifika sahibi yapıyor.

Bu eğitimde yer alan tüm dersleri tamamladığınızda, Acadewy sizin için ikna teknikleri sertifikanızı oluşturuyor. E-sertifikanız pdf formatında hazırlanarak size sunuluyor. Bu sertifikayı elektronik her ortamda kolayca kullanabiliyor; CV’nize de ekleyebiliyorsunuz.

Basılı sertifika almak isterseniz de bu talebinizi bize iletmeniz yeterli oluyor. Ek ücret ödeyerek hızlı bir şekilde basılı sertifikanız adresinize geliyor.

İkna tekniklerini tüm yönleriyle öğrenerek, iletişim becerilerinizi bir üst seviyeye taşımak istiyorsanız bunun için en doğru adrestesiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın