İngilizce Eğitimi

Acadewy İngilizce Eğitimi Programına Hoşgeldiniz.

İngilizce Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: ,

İngilizce Eğitimi Nedir?

Türkiye’nin yeni nesil öğrenme platformu Acadewy’nin sunduğu ayrıcalıklı eğitimlerden biri de İngilizce Eğitimi programıdır.

Dünyanın en yaygın dili olan İngilizceyi yaklaşık 500 milyon kişi konuşuyor. İngilizce; siyasetten iş dünyasına, sanattan ekonomiye kadar akla gelebilecek her alanda toplumlar ve kültürlerarası kurulan her türden ilişkinin gelişmesinde de en etkili dil olarak gösteriliyor.

Bu nedenle de tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de İngilizce eğitimi giderek ağırlık kazanıyor.

Acadewy’nin hazırladığı İngilizce Eğitimi; gramer (dilbilgisi) konularının ağırlıklı olarak işlendiği bir program. Bu eğitimde katılımcılar anlaşılır ve akıcı bir ders anlatımı sonunda arzu ettikleri sonuçları alabilmenin mutluluğunu yaşıyor.

İngilizce bilgisini en kolay, hızlı ve etkin şekilde geliştirmek isteyenler için tasarlanan bu eğitimde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konu başlıklarını bulabileceksiniz.

İngilizce eğitimi, videolar, animasyonlar ve slaytlar eşliğinde sıkılmadan ve ilginiz dağılmadan konulara odaklanabilmenizi de sağlıyor.

Bulunduğunuz her yerden bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlarınızla kolayca Acadewy hesabınız üzerinden bağlanabileceğiniz bu eşsiz eğitimde, paslanmış bilgilerinizi güncelleyebilecek; üzerine yeni bilgiler ve beceriler de elde edebileceksiniz.

Bu eğitim aynı zamanda İngilizce telaffuzunuzu da geliştirebilmeniz açısından size destek olacak.

Eğitimde neler var?

Acadewy’nin İngilizce eğitimi katılımcılarına, dilbigisine yönelik son derece kapsamlı bir içerik sunuyor.

Bu eğitimde; zaman çekimlerinden (tenses) kiplere (modals), istek ve koşul tümcelerinden (if and wish clauses) cümle türlerine (clause types), pasif cümlelerden (passive form of sentences) dolaylı anlatıma (reported speech), ettirgen cümlelerden (causative form) zarf, bağlaç ve edatlara (as, like, if, too, enough) kadar tüm konular yer alıyor.

İngilizce konuşurken, okurken veya yazarken tenses yani zamanlara hâkim olmak önemlidir. Bu nedenle de Acadewy’nin eğitiminde toplam 13 ders zamanlara ayrıldı.

Yine cümle yapılarını doğru şekilde anlayabilmek için kipleri iyi bilmemiz gerekir. İngilizce Eğitimi programımızda 18 derste ele aldığımız kipler üzerinde önemle durduğumuz konular arasında yer alıyor.

İsim, sıfat, zarf cümlelerinin tek tek işlendiği clause types konu başlığına ise toplam 11 ders ayrılmış durumda.

Eğitim programının tamamı ise 54 dersten oluşuyor. Bu eğitime katılanlar İngilizce gramer bilgilerini üst seviyeye taşıma imkânına sahip oluyor.

Eğitimde yer alan her ders, katılımcıların o konudaki bilgilerini pekiştirmeleri açısından çok sayıda örnekle de destekleniyor.

Eğitimin sonunda ise değerlendirme bölümüne geçiliyor. Bu bölümde katılımcıların eğitim hakkındaki görüşleri alınarak, hizmet ve içerik kalitesinin sürdürebilir şekilde geliştirilmesi hedefleniyor.

Bu eğitime kimler katılmalı?

İngilizce, her yaştan, meslekten, konumdan ve sosyal çevreden insanın az çok bildiği veya bilmesinin talep edildiği, küresel geçerliliğe sahip bir dil. Dolayısıyla İngilizce eğitimleri de artık geniş yelpazeden bir katılımcı kitlesine hitap ediyor.

Dünyanın en yaygın dili olan İngilizceyi öğrenmenin en pratik yolu ise Acadewy’den geçiyor. Acadewy’nin İngilizce Eğitimi programına;

  • İngilizce bilgisini geliştirmek isteyen her kademeden yöneticiler,
  • Sağlam bir İngilizce gramer altyapısı edinmek ve dış ticarete yönelmek isteyen girişimciler,
  • İşi gereği İngilizceyi sık sık kullanması gereken profesyoneller,
  • İngilizce yeterlilik sınavlarında başarılı olmak isteyen öğrenciler,
  • Mesleki gelişimine katkı koymak isteyen akademisyenler,
  • İngilizce gramer konusunda eğitim almak isteyen herkes katılabilir.

Eğitim sonunda hangi sertifikayı alacaksınız?

Acadewy, katılımcılarına sadece kaliteli ve pratik eğitim programlarını avantajlı fiyatla sunmakla kalmıyor, onları aynı zamanda nitelikli sertifika ile de buluşturuyor.

Acadewy’nin İngilizce Eğitimi programını bitirdiğinizde siz de bu alanda uluslararası geçerliliği bulunan e-sertifikaya hemen sahip olabileceksiniz.

İngilizce Kursu’na ücretsiz olarak hemen şimdi başlayabilirsiniz.