Kaizen Eğitimi

Acadewy KAIZEN Eğitimi Programına Hoşgeldiniz.

Kaizen Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: ,

KAIZEN Eğitimi Nedir?

Japoncada değişim anlamına gelen kai ve daha iyi anlamına gelen zen kelimelerinin birleşiminden oluşan KAIZEN, herhangi bir işletmede belli bir zaman içinde tüm süreçlerde iyileşme kaydedilmesini öngören bir yaklaşımdır. Bugün dünyanın birçok önemli şirketinde uygulanan bu yaklaşımla ilgili bilgi ve beceri kazanmak isteyenler için Acadewy harika bir eğitimi daha hayata geçirdi. KAIZEN eğitimi programına katılarak siz de bu yöntemde kolayca ve hızlı bir şekilde uzmanlaşabilirsiniz.

Eğitim programında, KAIZEN yaklaşımını ve bu yaklaşıma dair tüm aşamaları detaylı bir şekilde öğrenme fırsatını elde edebileceksiniz.

Müşteri memnuniyetinin artırılarak piyasadaki rekabet ortamında firmayı öne geçirmek için başta üretim olmak üzere tüm süreçlerde yapılacak küçük fakat etkili değişikliklerle maliyetlerin düşürüldüğü, verimliliğin ve kalitenin artırıldığı bir yöntem olan KAIZEN, iyileşmede sürdürülebilirliği sağlar. Eğer siz de bu benzersiz yöntemi tüm yönleri ile öğrenmek istiyorsanız Acadewy’nin KAIZEN eğitimi programını kaçırmayın.

Eğitimde neler var?

KAIZEN eğitimi, son derece zengin bir içerikle katılımcılara sunuluyor. Bu eğitimde KAIZEN yöntemi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konular yer alıyor.

Bu programa katıldığınızda, hem teorik hem de uygulamalı bilgiler alacak ve donanım sahibi olacaksınız. Konuların son derece akıcı ve keyifli bir şekilde aktarıldığı derslerde KAIZEN yaklaşımını pratik bir şekilde uygulamayı da öğrenebileceksiniz.

Video ve görseller ile sıkılmadan takip edebileceğiniz KAIZEN eğitimi toplam 10 dersten oluşuyor.

 • Eğitim, Kaizen’i Anlayarak Başlayalım başlıklı dersle start alıyor. Bu derste katılımcılara KAIZEN yaklaşımı ile ilgili genel bilgileri aktarılıyor.
 • Ardından Kaizen çeşitleri konusuna geçiliyor. Kaizen felsefesini benimsenin önemi ve kaynakların nasıl kullanılacağı bu derste katılımcılarla paylaşılıyor ve bunun ardından Kaizen’in türleri inceleniyor.
 • Kaizen Kültürü Organizasyonlarda Nasıl Oluşturulur başlıklı derste, bu yaklaşımı şirketlerde sürdürülebilir hale getirmenin yol ve yöntemleri anlatılıyor.
 • Kazien Neyi Sürekli Olarak İyileştirir dersi, Kaizen felsefesinin dayanak noktası olan sürekli iyileşmeyi ele alıyor.
 • Kaizen yaklaşımının oturtulması için bu sistemi tüm yönleri ile bilen bir yönetici gerekiyor. İyi Bir Kaizen Yöneticisinin Kontrol Listesi dersi de bu sorumluluğu üstelenecek yöneticilerin işini kolaylaştıracak pratik bir yol gösteriyor.
 • Kaizen süreci de eğitimde tüm aşamaları ile inceleniyor. Adım Adım Kaizen konusu 4 derste katılımcılara aktarılıyor. Gözlem Problemin Keşfi ve Katılım, Çözüm Önerileri Oluşturma ve İdeal Çözümün Uygulanması, Standartlaştırma, Bilgilendirme, Yaygınlaştırma ile Doğrulama, Kontrol, Denetleme aşamaları detaylı bir şekilde katılımcılara öğretiliyor.
 • Eğitimdeki son dersin başlığı ise; Kaizen Araçları. Bu derste, Kaizen sürecinde kullanılacak çeşitli araçlar hakkında bilgi veriliyor.

Eğitim programı değerlendirme ve sertifika adımları ile son buluyor.

Bu eğitime kimler katılabilir?

Acadewy’nin hayata geçirdiği KAIZEN eğitimi, bu alanda bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen profesyonellere yönelik bir programdır. Eğitime;

 • KAIZEN yaklaşımını hayata geçirmek isteyen yöneticiler, şirket sahipleri
 • Bu alanda donanım sahibi olmak isteyen girişimciler,
 • KAIZEN yaklaşımını kendi faaliyet alanlarında hayata geçirmek isteyen kalite yöneticileri, kalite kontrol uzmanları, teknisyenler, üretim ve ürün sorumluları, mühendisler vb. profesyoneller,
 • Bu yaklaşımı merak eden tüm beyaz yakalılar katılabilir.

Eğitim sonunda hangi sertifikayı alacaksınız?

KAIZEN eğitimi programının sonunda uluslararası geçerliliğe sahip e-sertifika alma şansına da sahip olacaksınız.

Eğitimdeki tüm dersleri tamamladığınızda, KAIZEN eğitimi sertifikanız da oluşturularak size iletilecek. Pdf formatında sunulan bu sertifikayı elektronik tüm ortamlarda rahatlıkla kullanabilir; bilgisayarınıza indirerek hemen CV’nize ekleyebilirsiniz. Eğer isterseniz ek ücret ödeyerek basılı sertifika da alabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın