Kişisel Marka ve İmaj Eğitimi

Acadewy Profesyonel Kişisel Marka ve İmaj Programına Hoşgeldiniz.

Kişisel Marka ve İmaj Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: ,

Kişisel Marka ve İmaj Eğitimi nedir?

Kişisel marka ve imaj; davranışlarımıza, hayata bakış açımıza, giyimimize ve daha birçok özelliğimize dayanarak başkalarının bizi algılama şeklidir. Herkesin bir kişisel markası ve imajı vardır. Kişisel marka ve imajımızı bilinçli şekilde oluşturabilir ve insanların bizi istediğimiz gibi algılamalarını sağlayabiliriz. Acadewy de bunun yollarını öğrenmek isteyenler için kişisel marka ve imaj eğitimi programını hazırladı.

Bu eğitimde, kişisel marka ve imajınızı arzu ettiğiniz gibi yaratabilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz bilgi ve becerileri kazanacaksınız. İnsanların sizi nasıl algıladıklarını, bu algının nasıl oluştuğunu, algıyı değiştirmek için yapılabilecekleri kişisel marka ve imaj eğitimi sayesinde siz de kolayca öğrenip, kendi hayatınızda uygulayabileceksiniz.

Kişisel marka ve imaj başta iş yaşamı olmak üzere hayatımızın birçok alanında hedeflerimize ulaşmamızda da önemli bir araçtır. Bu eğitime katılarak siz de bu önemli aracı en etkin şekilde kullanabileceksiniz.

Eğitimde neler var?

Acadewy’nin hazırladığı kişisel marka ve imaj eğitimi içerik bakımından zengin bir programdır. Renkli, önemli ve pratik bilgiler içeren, ilgi çekici dersler, video ve görsellerle desteklenerek eğitim sizin için daha keyifli hale getirildi.

Hem teorik hem de uygulamalı bilgiler elde edebileceğiniz ve işinize yarayacak birçok beceriyi kazanacağınız bu eğitim toplam 10 dersten oluşuyor.

 • İlk ders, Sınırların Şeklini Al Ya Da Ona Sen Şekil Ver başlığını taşıyor. Bu derste kişisel imaj ve marka kavramları ele alınarak, katılımcıların bu konu hakkında genel olarak bilgi sahibi olmaları sağlanıyor.
 • Kişisel marka yaratma noktasında belli bir hedef doğrultusunda yürümek çok önemlidir. Bu nedenle de ikinci derste, Ne Olmak İstiyorum, sorusuna cevap aranıyor.
 • Ardından, Kişisel Markanız İçin Ürününüz Olmalı başlıklı derse geçiliyor. Bu derste birçok yeteneğiniz, deneyim ve becerileriniz olduğu halde istediğiniz kişisel markayı neden yaratamadığınız konusuna odaklanılıyor ve katılımcılara bu durumu nasıl değiştirebileceklerinin, ürün yaratmanın yolları gösteriliyor.
 • Kişisel Markalaşma Yolunda İmaj Yönetimi de eğitimin önemli konuları arasında yer alıyor. İmaj yönetiminin adımları ve etkin şekilde nasıl yapılacağı katılımcılara aktarılıyor.
 • Kişisel Markanızın Web Sayfası dersinde, çağın en etkin iletişim araçlarından biri olan interneti kişisel markanızı güçlendirmek için nasıl kullanmanız gerektiği öğretiliyor.
 • Daha Uzağı Hedeflemek dersinde, kişinin kendisi ile ilgili uzun vadeli hedefler koyma ve bu hedefleri yakalamak için yol haritasını belirlemesinin önemine değiniliyor.
 • İyi Olduğunuz Alanda Devam Edin başlıklı derste katılımcılara, güçlü bir kişisel marka yaratmada en önemli unsurlardan birinin güçlü ve iyi olunan alanda ilerlemek olduğu anlatılıyor.
 • Kişisel marka kimliğinin ne olduğu ve nasıl yaratıldığı, kişisel markayı sürdürülebilir hale getirmenin yolları da eğitimde detaylı bir şekilde ele alınıyor.
 • Kişisel marka ve imaj eğitimi kapsamında faydalı bilgilerin yer aldığı; Kişisel Markaya mı Kategoriye mi Odaklanalım başlıklı bonus ders de bulunuyor.

Bu eğitime kimler katılabilir?

Kişisel marka ve imaj eğitimi, bu alanda kendisini geliştirmek isteyen herkes için önemli ve faydalı bilgiler içeren benzersiz bir programdır. Bu eğitime;

 • Kişisel markasını geliştirmek isteyen yöneticiler, girişimciler, şirket sahipleri,
 • Kişisel marka ve imajını doğru şekilde oluşturarak kariyerinde başarı sağlamak isteyen çalışanlar,
 • Bu alanda kazanacağı bilgi ve becerileri kişisel yaşamında kullanmak isteyenler katılabilir.

Eğitim sonunda hangi sertifikayı alacaksınız?

Bu eğitim programının sonunda uluslararası geçerliliğe sahip kişisel marka ve imaj eğitimi sertifikası almaya hak kazanacaksınız. E-sertifikanız dersleri tamamladığınızda Acadewy tarafından oluşturularak size iletilecek. Bu sertifikayı tüm elektronik ortamlarda kolay ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın