NLP Diploma Eğitimi

Acadewy NLP Diploma Eğitimi Programına Hoşgeldiniz.

NLP Diploma Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: , ,

NLP Diploma Eğitimi Nedir?

Ülkemizde gitgide popüler hale gelen ve yaygınlaşan NLP uygulamaları hakkında uzmanlık seviyesinde bilgi ve beceri kazanmanızı sağlayacak eğitim programını Acadewy hayata geçirdi. NLP diploma eğitimi sayesinde zihniniz, düşünme şekliniz, iç sesiniz, dili kullanma biçimleriniz ve tüm bunların yaşamınıza etkilerini öğrenecek ve doğru tekniklerle sizi başarı ve mutluluğa götürecek nörolojik programlamanızı yapabileceksiniz.

Hayatımızda sahip olduğumuz veya olamadığımız, yaptığımız veya yapamadığımız her şey aslında düşünme şeklimize bağlı olarak gerçekleşiyor. Kişisel ve spritüel gelişim uzmanları uzun yıllardır düşünce gücüne vurgu yaparak, düşüncelerle yarattığımız anlayışını insanlara yaymaya çalışırken, bilim de artık düşünce gücünün fiziksel etkilerini ortaya koymaya başladı.

Tüm bu gelişmeler NLP yaklaşımının da çıkış noktasını oluşturuyor. NLP yani nöro linguistik programlama veya bir diğer bilinen adıyla duyu-dil programlama, kişilerin yaşamlarının her alanında arzu ettikleri hedeflere ulaşmalarının; nörolojik programlarını keşfederek ve bunu etkin şekilde kullanmaları ile mümkün olabileceğini savunan bir terapi yöntemidir.

NLP diploma eğitimi de bu yöntemi hem teorik hem de uygulamalı olarak öğrenmenizi sağlayan çok özel bir programdır.

Eğitimde neler var?

Acadewy’nin hayata geçirdiği NLP diploma eğitimi, katılımcılara son derece zengin ve bir o kadar da kapsamlı içerik sunuyor.

Bu eğitime katılarak, NLP hakkında hem genel anlamda bilgi sahibi olacak hem de uygulamaya yönelik dersler alacaksınız.

NLP diploma eğitimi programı toplam 12 dersten oluşuyor. Her dersin konusu tüm yönleri ve ayrıntıları ile katılımcılara aktarılıyor.

Video ve animasyonların da yer aldığı dersleri kolayca, sıkılmadan ve ilginiz dağılmadan takip edebileceksiniz. Üstelik pekiştirmek istediğiniz konu olursa, ders tekrarı yapma şansına da sahip olacaksınız.

Evinizin konforunda, cafede, tatilde, öğle molasında veya dilediğiniz herhangi bir yerde akıllı telefonunuzdan bile kolayca bağlanabileceğiniz bu eğitimde öncelikle, NLP Nedir sorusuna cevap veriliyor. NLP yaklaşımı hakkında genel bir bilgi alan katılımcılar daha sonra NLP’nin kullanım alanlarını öğreniyor.

NLP tarihçesi de eğitimde yer alan ders başlıkları arasında. Bu dersin ardından 4 derste NLP varsayımları detaylı bir şekilde ele alınıyor.

Eğitimde NLP işleyiş modeli de katılımcılara anlatılıyor. NLP diploma eğitimi kapsamındaki diğer dersler ise şu şekilde sıralanıyor: Temsil Sistemlerine Giriş, Baskın Temsil Sistemleri, NLP İçerisinde Neler Var.

Eğitimdeki derslerin sonunda ise değerlendirme bölümü yer alıyor. Bu bölümde katılımcılar eğitimle ilgili fikirlerini bizlerle paylaşarak, programlarımızın içerik ve kalitesinin sürekli olarak geliştirilmesine de destek veriyorlar.

Bu eğitime kimler katılmalı?

NLP diploma eğitimi, Acadewy’nin yenilikçi öğrenme programının en ilgi çekici seçeneklerinden birisini oluşturuyor. Bu eğitim hem kişisel gelişime yönelik hem de mesleki gelişim açısından fayda sağlayacak özel bir program. Eğitime;

  • NLP tekniklerini kişisel yaşamında hayata geçirmek isteyenler,
  • NLP uygulamaları sayesinde kariyer hedeflerine ulaşmayı planlayan profesyoneller,
  • NLP tekniklerinden yararlanmak isteyen yaşam koçları,
  • NLP uygulamaları ile danışanlarına daha etkin hizmet vermeyi hedefleyen terapistler, danışmanlar ve mentorlar,
  • Nöro linguistik programlama yaklaşımını merak eden ve bilgi sahibi olmak isteyenler katılabilir.

Eğitim sonunda hangi sertifikayı alacaksınız?

Acadewy’de NLP diploma eğitimi sonunda nitelikli sertifika sahibi de olabiliyorsunuz. Eğitim kapsamındaki tüm dersleri tamamladığınızda dünya çapında geçerli NLP diploma eğitimi sertifikasının da sahibi olabileceksiniz. Elektronik sertifikanız hemen hesabınıza tanımlanacak.

Siz de Acadewy’nin Türkiye’de bir ilke imza atarak hayata geçirdiği online eğitim devrimi hareketinin bir parçası olun. Acadewy’ye üye olarak onlarca eğitime erişim şansını yakalayın.

NLP diploma eğitimi programından dilerseniz hemen şimdi ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Üye Olmak İçin Tıklayınız.