Proje Yönetimi Eğitimi

Acadewy Proje Yönetimi Eğitimi Programına Hoşgeldiniz.

Proje Yönetimi Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: ,

Proje Yönetimi Eğitimi nedir?

Hayatın her alanında yürütülen tüm faaliyetler aslında bir projenin ürünüdür. İş hayatında ise proje ve proje yönetimi son derece önemli kavramlardır. Belirli bir projenin hedeflendiği şekilde bitirilebilmesi için o proje için gerekli olan tüm kaynakların planlanması, kontrolü ve organize edilmesine proje yönetimi deniliyor. Acadewy de, sizler için teknik altyapı gerektiren proje yönetimini tüm yönleri ile öğrenebileceğiniz bir eğitim hazırladı. Proje yönetimi eğitimi programına katılarak bu alanda uzmanlaşmanız mümkün olacak.

Kolay ve hızlı bir şekilde kaliteli eğitim alabileceğiniz bu programda, proje yönetimi ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konuları bulabileceksiniz. Eğitimde özellikle projenin yaşam döngüsü tüm ayrıntıları ile ele alınıyor. Bu bakımdan teorik bilgilerin yanı sıra bir projeyi hayata geçirme ve yönetme noktasında birçok faydalı beceriyi de kazanabileceksiniz.

Tek tıkla hemen şimdi başlayabileceğiniz bu sertifikalı eğitim sayesinde hem mesleki hem de kişisel gelişiminize katkı koyma şansını elde edeceksiniz.

Eğitimde neler var?

Dolu dolu bir içerik ile katılımcılara sunulan Proje Yönetimi Eğitimi programında hem teorik hem de uygulamalı dersler yer alıyor.

Eğitimde proje yönetimi ile ilgili en güncel ve geçerliliği olan konuları kolay ve hızlı bir şekilde öğrenme şansına sahip olacaksınız.

Video ve görsellerle de desteklenen dersleri sıkılmadan, keyifle takip edeceksiniz. Eğitim toplam 9 dersten oluşuyor.

 • İlk ders olan Proje Yönetimine Giriş’te, proje yönetimi kavramı ile ilgili genel bilgiler ile proje yönetiminin önemi katılımcılarla paylaşılıyor.
 • Bu dersin ardından proje özelliklerine geçiliyor. Küçük ve büyük ölçekli tüm projelerde mutlaka olması gereken unsurlar bu derste detaylı şekilde ele alınıyor.
 • Proje Yaşam Döngüsü eğitimin en önemli konularından birini oluşturuyor. Bu derste; sınırlı zaman içinde oluşturulan projelerin baştan sona nasıl bir sistematik içinde sürdürülmesi gerektiği anlatılıyor.
 • Bu genel dersin ardından proje yaşam döngüsünün adımları farklı derslerde işleniyor. Proje Kavramını Ortaya Koymak başlıklı derste projelere başlarken neler yapılması ve hangi soruların sorulması gerektiği aktarılıyor.
 • Proje Fizibilite Etüdü dersinde, projelerde yapılabilirlik kavramı tüm yönleri ile inceleniyor.
 • Proje Yönetimde Planlama da eğitimde yer alıyor. Bu derste projenin nasıl planlanacağı katılımcılara temel özellikleri ile öğretiliyor.
 • Bu dersin ardından ise Proje Yönetiminde Planlamanın Çeşitleri konusu detayları ile ele alınıyor.
 • Finans ve Bütçe Yönetimi de proje yönetiminin önemli adımlarından birini oluşturuyor. Bütçelemenin aşamaları ve bir projede para yönetiminin nasıl ele alınması gerektiği anlatılıyor.
 • Eğitimde son olarak Proje Kültürü Oluşturma konusu işleniyor. Bu derste katılımcılar, proje yönetiminde şeffaflık kavramının önemi ve bu anlayış doğrultusunda sürecin sürdürülebilirliğini öğreniyor.

Bu eğitime kimler katılabilir?

Acadewy’nin hazırladığı Proje Yönetimi Eğitimi, kendini bu alanda geliştirmek isteyen profesyonellere yönelik bir programdır. Bu eğitime;

 • Her kademeden yöneticiler ve proje yöneticileri
 • Proje uzmanları,
 • Proje mühendisleri
 • Proje uzmanı olmak isteyenler,
 • Projelerin takım liderleri ve çalışanlar katılabilir.

Eğitim sonunda hangi sertifikayı alacaksınız?

Bu benzersiz eğitim programının sonunda hem yeni bir uzmanlık kazanacak hem de uluslararası proje yönetimi eğitimi sertifikası alacaksınız.

Eğitimdeki tüm dersleri tamamladığınızda, e-sertifikanız da sizin için oluşturulacak. Pdf formatında hazırlanan sertifikanızı her türlü elektronik platformda kullanabilir, bilgisayarınıza indirerek CV’nize ekleyebilirsiniz.

E-sertifikanın yanı sıra basılı bir sertifika almak isterseniz, bu da mümkün oluyor. Ek ücret ödeyerek basılı sertifikanıza en hızlı şekilde sahip olabilirsiniz.

Eğer siz de proje yönetimi alanında kendinizi geliştirmek istiyorsanız, Acadewy bunun için en doğru adres. Üstelik şimdi proje yönetimi eğitiminden ücretsiz şekilde yararlanabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın