Telefonda İletişim Eğitimi

Acadewy Telefonda İletişim Eğitimi Programına Hoşgeldiniz.

Telefonda İletişim Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: , ,

Telefonda İletişim Eğitimi Nedir?

Günümüz iş dünyasında, her ne kadar internet en yaygın şekilde kullanılan iletişim aracı haline gelse de halen telefonla sağlanan görüşmeler etkinliğini sürdürüyor. Telefonda iletişim basit bir süreç gibi görünse de bir işletmede işleyişin sağlıklı şekilde yürütülebilmesi noktasında önemli bir unsurdur. Acadewy’nin sunduğu telefonda iletişim eğitimi programına katılarak siz de karşı tarafla görüşürken işinizi kolaylaştıracak püf noktaları, istediğiniz sonuçları almanıza yardımcı olacak yöntemleri öğrenebilirsiniz.

Telefonda iletişim; gerek güven unsurunun sağlanması gerekse istenilen sonucun en hızlı şekilde alınması bakımından önemlidir. Email veya whatsapp yazışmalarında, karşı tarafın bu yazışmalara ne zaman cevap vereceği ve konuyla ilgili ilk tepkilerini bilmek mümkün olmaz. Ancak telefonda iletişimde bu gibi riskler söz konusu değildir.

Telefonda iletişim aynı zamanda internet üzerinden sürdürülen yazışmaların teyit edilmesi veya sürecin başlatılması noktasında da devreye giriyor.

Gün boyunca her kademeden, meslekten ve sektörden çalışanlar telefonla işlerini yürütmeye veya yola koymaya çalışıyor. Telefonda bilgi alıp veriyor ya da karşı tarafı belli bir düşünce veya eyleme ikna etmek için çaba sarf ediyor.

Telefonda iletişim, belli yaklaşımlar ve yöntemlerle ele alındığında etkin sonuç alınabilecek bir süreçtir. Telefonda iletişim eğitimi de, bu süreci en iyi şekilde yönetmeyi öğrenmenizi sağlayacak, pratik ve faydalı bilgilerden oluşan bir programdır.

Eğitimde Neler Var?

Acadewy’nin telefonda iletişim eğitimi programına katılarak, hızlı ve kolay şekilde ihtiyaç duyabileceğiniz birçok önemli bilgiye erişim sağlayacak ve beceri kazanacaksınız.

Online eğitim sayesinde telefonda iletişim konusundaki içeriğe tek tıkla hemen şimdi başlayabilirsiniz. Dersleri tekrar edebileceğiniz gibi, eğitime dilediğiniz yerden ve saatte de katılabiliyorsunuz.

Üç ana bölümden oluşan eğitimde; telefonda iletişim kavramını ve bu sürecin neden önemli olduğu katılımcılara aktarılıyor.

Programa katılarak siz de; telefonda iletişim yöntemlerini, telefonda iletişimi etkin hale getirecek unsurları, telefonda iletişimde karşı tarafı nasıl ikna edebileceğinizi, duygu ve düşünceleri etkin şekilde karşı tarafa yansıtma yollarını ve telefonda iletişim sürecini yönetmeyi ayrıntılı olarak öğrenme fırsatına sahip olacaksınız.

Telefonda iletişim eğitimi kapsamındaki üç bölümü de tamamladıktan sonra değerlendirme ve sertifika adımına geçeceksiniz.

Değerlendirme aşamasında Acadewy ailesinin bir üyesi olarak, eğitimlerimizi her yönden sizin arzu ettiğiniz seviyeye taşımamız için önerilerinizi bizlerle paylaşabiliyorsunuz.

Ardından ise eğitimi tamamlayarak sertifika aşamasına gelmeyi başarıyorsunuz.

Bu Eğitime Kimler Katılabilir?

Telefonda iletişim; gerek iş dünyasında gerekse sosyal hayatımızda halen en etkili anlaşma, uzlaşma ve bilgi paylaşma yöntemidir. Bu bakımdan telefonda iletişimde uzmanlaşmak hemen herkes için faydalı bir beceridir. Telefonda iletişim eğitimi programına;

  • Her sektör ve kademeden yöneticiler ve yönetici adayları,
  • Telefonda iletişim sürecini kolaylaştırmak isteyen girişimciler,
  • Telefonla iletişimi etkin şekilde kullanması gereken; sekreter, yönetici asistanı, halkla ilişkiler uzmanı, insan kaynakları personeli, müşteri temsilcisi, satış ve pazarlama uzmanı gibi mesleklere mensup kişiler,
  • Telefonda iletişim becerilerini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Eğitim Sonunda Hangi Sertifikayı Alacaksınız?

Acadewy üyeleri onlarca farklı eğitime tek platform üzerinden kolay erişebiliyor ve uluslararası geçerliliği bulunan nitelikli sertifikaların da sahibi oluyor.

Telefonda iletişim eğitimi programını da tamamladığınızda elektronik sertifika almaya hak kazanıyorsunuz. Sertifikanız Acadewy tarafından hesabınıza tanımlanıyor. Pdf formatında düzenlenen telefonda iletişim eğitimi sertifikanızı dilerseniz bilgisayarınıza indirerek CV’nize ekleyebilir veya çıkışını alabilirsiniz.

Ayrıca yine istediğiniz takdirde ek ücret ödeyerek basılı sertifika sahibi de olabiliyorsunuz.

Acadewy ayrıcalığı ile siz de hemen şimdi, telefonda iletişim eğitimi programına ücretsiz şekilde başlayın.

Hemen Ücretsiz Başlayın