Toplantı Yönetimi Eğitimi

Acadewy Toplantı Yönetimi Eğitimi Programına Hoşgeldiniz.

Toplantı Yönetimi Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: , ,

Toplantı Yönetimi Eğitimi Nedir?

İş hayatının vazgeçilmez parçalarından biri de toplantılardır. Yeni fikirler, projeler toplantılarda şekillenir; talepler toplantılarda iletilir, önemli kararlar bu ortamlarda alınır, görev dağılımları yine toplantılarda yapılır. Toplantılar şirketler ve çalışanlar açısından önemlidir ancak bu süreç doğru yönetilmediği takdirde, sıkıntılı, verimsiz, sonuçsuz bir yapıya dönüşebilir. Acadewy’nin hazırladığı toplantı yönetimi eğitimi, bu alanda ihtiyaç duyulabilecek tüm konuları içeriyor.

Bu eğitim programında toplantı türlerinden toplantı süreçlerine, toplantıların katılımcı profillerinin belirlenmesinden başarılı bir toplantı ortamının nasıl oluşturulacağına kadar birçok konuda bilgi ve beceri sahibi olacaksınız

Tek tıkla bu özel eğitime hemen şimdi başlayarak, toplantıları çözümün bir parçası haline getirmenin yollarını öğrenme fırsatını elde edebilirsiniz.

Eğitimde neler var?

İşyerinizde toplantı; sıkıntı, vakit kaybı, kısırdöngü konular, çözümsüz sorunlar anlamına mı geliyor? Eğer bu soruya cevabınız evetse, bunun sebebi toplantı yönetiminin doğru şekilde hayata geçirilmemiş olmasıdır.

Acadewy’nin hazırladığı toplantı yönetimi eğitimi programına katılarak bu durumu nasıl değiştirebileceğinizi öğreneceksiniz.

Son derece kapsamlı ve zengin bir içerik sunan toplantı yönetimi eğitimi toplam 14 dersten oluşuyor. Akıcı ve ilgi çekici anlatıma sahip dersleri keyifle takip edeceksiniz. Üstelik video ve görseller de konuların akılda kalıcı olmasına katkıda bulunacak.

Toplantı yönetimi eğitimine giriş dersi ile başlayan eğitimde, öncelikle toplantı kavramı ayrıntılı bir şekilde katılımcılarla paylaşılıyor. Toplantı nedir, toplantı çeşitleri nelerdir sorularına cevap veriliyor.

Ardından bir toplantının hayat seyri – tüm aşamalar başlıklı derste toplantı süreci genel hatları ile ele alınıyor.

Toplantıların verimsiz geçmesinin birçok nedeni vardır. Bu durumun temel nedenlerinden biri de toplantının amacının iyi belirlenmemesidir.

Eğitimde katılımcılara toplantıların nasıl daha verimli şekilde düzenleneceği de öğretiliyor. Toplantıyı neden düzenliyoruz, toplantıya kimler katılmalı, toplantıyı nerede düzenlemeliyiz, toplantıyı ne zaman düzenlemek gerekir, toplantıya ne zaman başlarız, toplantılarda hangi roller vardır başlıklı dersler sağlıklı bir toplantı yönetimi için dikkat edilmesi gereken unsurları içeriyor.

Madalyonun diğer yüzü dersinde, ideal bir toplantıda olması gereken özelliklerin bilinmesine rağmen toplantıların neden kitabına uygun şekilde ilerlemediği inceleniyor.

Eğitimde ayrıca, toplantının nasıl sonlandırılması gerektiği, toplantı sonrasında yapılacaklar, dijitalleşmiş toplantılar ve dikkat edilmesi gerekenler ile toplantı ilkeleri oluşturmak konuları da detayları ile katılımcılara aktarılıyor.

Eğitim değerlendirme ve sertifika adımları ile sona eriyor.

Bu eğitime kimler katılabilir?

Toplantı yönetimi eğitimi, bu alanda uzmanlık derecesinde bilgi ve beceri sahibi olunmasını sağlayan bir programdır. Eğitime;

  • Yöneticiler, süpervizörler,
  • Yönetici asistanları ve sekreterler,
  • Takım liderleri,
  • İnsan kaynakları uzmanları,
  • Büro yöneticileri, idari müdürler,
  • Kurumsal eğitim verenler katılabilir.

Eğitim sonunda hangi sertifikayı alacaksınız?

Acadewy’nin hazırladığı toplantı yönetimi eğitimi programı, katılımcılarını kaliteli bir ders içeriğinin yanı sıra nitelikli sertifika ile de buluşturuyor.

Bu eğitimdeki dersleri tamamlayarak siz de uluslararası geçerliliğe sahip sertifika almaya hak kazanabilirsiniz.

Eğitimin sonunda, toplantı yönetimi eğitimi sertifikanız Acadewy tarafından oluşturularak, size iletiliyor. Pdf formatındaki e-sertifikanızı kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirerek CV’nize ekleyebiliyorsunuz.

Eğer e-sertifikanın yanında basılı bir global sertifika sahibi olmak isterseniz, bunu da sizin için mümkün hale getirdik. Ek ücret ödeyerek dilediğiniz zaman basılı sertifikanızı alabilirsiniz.

Acadewy tüm katılımcıları için eğitimi ve öğrenmeyi sürekli hale getirdi. Siz de aramıza katılarak birbirinden değerli eğitimlere tek platform üzerinden sahip olabilir; mesleki ve kişisel gelişim yolculuğunuzu başlatabilirsiniz.

Toplantı yönetimi konusu ilginizi çektiyse, size iyi bir haberimiz var. Toplantı yönetimi eğitimi programından hemen şimdi ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.