Yöneticilik Eğitimi

Acadewy Profesyonel Yöneticilik Programına Hoşgeldiniz.

Yöneticilik Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: ,

Yöneticilik Eğitimi Nedir?

Yöneticilik ya da yönetme işi, belli bir bilgi birikimi, vizyon ve beceri isteyen bir iştir. İyi bir yönetici olmanın sırrı ise, kişinin mesleki ve kişisel gelişim yolculuğunu sürekli hale getirebilmesidir. Acadewy’nin hazırladığı Yöneticilik Eğitimi de katılımcılarının yöneticilik alanındaki bilgi ve becerilerini geliştirmeye yardımcı harika bir programdır.

Yöneticilik fonksiyonları hakkında derinlemesine bilgi sahibi olabileceğiniz ve bu bilgiler sayesinde yönetim sürecini çok daha etkin hale getirebileceğiniz bu eğitime dilerseniz hemen şimdi başlayabilirsiniz.

Küçük veya büyük tüm işletmelerde işini iyi yapan donanımlı bir yönetici, verimlilikten karlılığa kadar her süreçte fark yaratır. Çünkü yönetici, her türlü üretim faktörünü bir araya getiren, bu faktörlerin yönetilmesi ve düzgün bir şekilde işleyişinden sorumlu olan kişidir. Her yöneticinin bilmesi gereken ve faydasını göreceği eşsiz bilgiler içeren Acadewy’nin bu ayrıcalıklı eğitim programını kolay ve hızlı bir şekilde tamamlayarak siz de yöneticilik alanında uzmanlaşabilirsiniz.

Eğitimde neler var?

Acadewy, yönetim sürecinin herhangi bir kademesinde bulunan veya bulunmayı hedefleyenler açısından son derece önemli bilgiler içeren bir eğitim programını hayata geçirdi. Yöneticilik eğitimi, içerik kalitesi ile benzersiz bir program.

Bu eğitime katılanlar hem teorik hem de uygulamalı bilgilerden faydalanabiliyor. Bir yöneticinin ihtiyaç duyabileceği en önemli konuları içeren bu eğitimdeki dersler ilgi çekici örnekler, zengin tanımlar, keyifli ve akıcı bir anlatımla sunuluyor. Görsel ve videoların da eşlik ettiği dersleri siz de ilgiyle takip edebileceksiniz. Eğitimde toplam 16 ders yer alıyor.

  • Yönetim sürecinde etkili olan fonksiyonların geniş kapsamlı olarak ele alındığı eğitimin ilk dersi planlama başlığını taşıyor. Bu derste, yönetimde önemli bir yeri olan; riskleri minimize etmek için kullanılan planlama fonksiyonu katılımcılara detaylı bir şekilde aktarılıyor.
  • İkinci derste örgütlenme fonksiyonu işleniyor. Katılımcılara örgüt kavramı, örgütlerin ilkeleri ve örgütlenmenin çeşitleri bu derste ayrıntılı bir şekilde ele alınıyor.
  • Daha sonra yöneltme fonksiyonu kapsamlı olarak inceleniyor. Katılımcılar, yön verme veya yürütme de denilen yöneltme faaliyetlerini tüm yönleri ile öğrenme fırsatını yakalıyor.
  • Motivasyon; hayatın her alanında önemli bir unsurdur. Yöneticilikte motivasyonun yeri ve önemi de bu eğitimde işlenen konular arasında yer alıyor. Motivasyon dersinde, yöneticilik sürecinin kritik bir parçası olan motivasyon yaklaşımının nasıl kullanılacağı ve çalışanlar üzerindeki etkisi anlatılıyor.
  • İşletme içindeki tüm birimler arasında uyum sağlanması koordinasyonun doğru şekilde uygulanması ile mümkündür. Eğitimde, yöneticilik açısından büyük önem taşıyan koordinasyon fonksiyonu hakkında katılımcılar önemli bilgiler elde ediyor.
  • Yöneticilik eğitiminin son dersi ise denetim kavramına odaklanıyor. Denetim fonksiyonu, kontrol mekanizmasının ne olduğu ve nasıl hayata geçirildiği bu derste ele alınıyor.

Bu eğitime kimler katılabilir?

Yöneticilik eğitimi, bu alandaki bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyenler için tasarlanmış özel bir programdır. Bu eğitime;

  • Yöneticiler,
  • Girişimciler,
  • Yönetici adayları,
  • Yönetim fonksiyonları hakkında bilgi sahibi olmak isteyen profesyoneller katılabilir.

Eğitim sonunda hangi sertifikayı alacaksınız?

Acadewy’nin yöneticilik eğitimi katılımcılara hem kaliteli bir içerik hem de nitelikli sertifika sunuyor. Bu eğitimde yer alan tüm dersleri tamamlayan katılımcıların sertifikaları hızlı bir şekilde Acadewy tarafından hazırlanıyor.

Uluslararası geçerliliğe sahip e-sertifikalar pdf formatında katılımcılara sunuluyor. Bu sertifikalar kolayca bilgisayara indirilerek CV’lere eklenebiliyor ve tüm elektronik ortamlarda da kullanılabiliyor.

Katılımcılar e-sertifikanın yanı sıra basılı sertifika da isterse bu taleplerini Acadewy’ye iletiyor. Ek ücret ödeyerek isteyen herkes basılı sertifika da alabiliyor.

Yöneticilik kabiliyetlerinizi geliştirmek istiyorsanız, bu eğitimi kaçırmayın.

Hemen Ücretsiz Başlayın