Yönetim Teorileri Eğitimi

Acadewy Profesyonel Yöneticilik Programına Hoşgeldiniz.

Yönetim Teorileri Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: ,

Yönetim Teorileri Eğitimi nedir?

Yönetim kısaca, akla gelebilecek her türlü organizasyonda hedeflere ulaşılabilmesi için tüm faaliyetlerin doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılabilmesini sağlama işidir. Geçmişten günümüze kadar dünyadaki gelişmelere ve teknolojik devrimlere bağlı olarak yönetim anlayışları da değişti. Yönetimin daha etkin şekilde gerçekleştirilebilmesi için çeşitli kuramlar ve yaklaşımlar oluşturuldu. Acadewy’nin Yönetim Teorileri Eğitimi de işte tüm konuları kapsamlı bir şekilde öğrenebileceğiniz eşsiz bir program.

Bu eğitime katılarak siz de altı farklı yönetim kuramı hakkında derinlemesine bilgi ve beceri sahibi olacaksınız. Bu kuramlar her türlü yönetim faaliyetlerine yönelik bakış açınızın genişlemesine de yardımcı olacak.

Uygarlık tarihi kadar eski bir kavram olan yönetimin türlerini, hangi unsurlara göre değişkenlik gösterdiğini, en etkili yönetim modellerinin neler olduğunu ve çeşitli yaklaşımları da yine bu eğitimde öğrenme fırsatına sahip olacaksınız.

Siz de hemen şimdi bu ayrıcalıklı eğitime katılarak, kendinizi yönetim ve yönetim teorileri alanında geliştirebilirsiniz.

Eğitimde neler var?

Yönetim Teorileri Eğitimi, bu alana merakı olan veya bu alandaki bilgi ve becerilerden profesyonel hayatında yararlanmak isteyenler için harika bir programdır. Acadewy’nin titiz bir çalışma sonucunda hazırladığı bu eğitimde son derece zengin ve kapsamlı bir ders içeriği bulacaksınız.

Teorik ve uygulamalı bilgilerden oluşan dersler, video ve görsellerle destekleniyor. Bu sayede sıkılmadan ve ilginizi kaybetmeden konuları tüm detayları ile öğrenme şansına sahip olacaksınız.

57 saat sürecek olan Yönetim Teorileri Eğitimi toplam 6 dersten oluşuyor. Her ders belli bir yönetim kuramını ele alıyor.

  • Yönetim kuramları ile ilgili en önemli ve geçerli bilgilerin katılımcılarla paylaşıldığı bu derslerin ilkinde Geleneksel Yönetim Kuramı inceleniyor.
  • Ardından katılımcılara, Yönetim Süreci Kuramı ayrıntılı bir şekilde aktarılıyor.
  • Davranışsal Yönetim Kuramı da yine bu eğitimde yer alan dersler arasında. Bu kuramın çıkış noktası, nasıl işlediği, avantajları ve dezavantajları ele alınıyor.
  • Yönetim Kuramları ana başlığı altında Sistem Yaklaşımı ve Durumsallık Yaklaşımı da ayrı ayrı derslerde işleniyor.
  • Eğitimin son dersinde Matriks Örgüt Yapısı katılımcılara anlatılıyor.

Değerlendirme ve sertifika aşamaları ile sona eren Yönetim Teorileri Eğitimi, katılımcıları bu alanda uzmanlaştırıyor.

Bu eğitime kimler katılabilir?

Acadewy tarafından hazırlanan Yönetim Teorileri Eğitimi, üst seviyede bilgiler içeren ayrıcalıklı bir programdır. Bu eğitime;

  • Yöneticiler ve yönetici adayları,
  • Girişimciler,
  • Yönetim kavramı ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen profesyoneller,
  • Yönetim teorilerini öğrenmek isteyenler katılabilir.

Eğitim sonunda hangi sertifikayı alacaksınız?

Türkiye’nin en yenilikçi online eğitim platformu olan Acadewy, katılımcılarını hem en kaliteli ve kolay programlarla hem de global çapta geçerli kabul edilen sertifikalarla buluşturmayı sürdürüyor.

Yönetim Teorileri Eğitimi de uluslararası sertifika alabileceğiniz bir program.

Bu eğitimde yer alan tüm dersleri tamamladığınız takdirde siz de hemen e-sertifikanın sahibi olabilirsiniz. Yönetim Teorileri Eğitimi sertifikası pdf formatında size sunuluyor. Dolayısıyla bu sertifikayı bilgisayarınıza indirerek, özgeçmişinize ekleyebiliyor ve ayrıca elektronik ortamlarda da pratik bir şekilde bu sertifikadan faydalanabiliyorsunuz.

Eğer e-sertifika dışında basılı sertifika almak istiyorsanız, bu da mümkün… Ek ücret ödeyerek talep ettiğiniz basılı sertifikanız en kısa sürede adresinize gönderiliyor.

Mesleki ve kişisel gelişiminize önem veriyor; yeni uzmanlık alanları kazanmak istiyorsanız Acadewy, bunun için en iyi platform. Tek üyelikle onlarca farklı eğitime erişim sağlayabileceğiniz Acadewy’de aradığınız her şeyi bulacaksınız.

Eğer yönetim teorileri eğitimi programından faydalanmak istiyorsanız size iyi bir haberimiz daha var. Şimdi bu eğitime ücretsiz olarak katılarak sertifika sahibi olabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın