Zaman Yönetimi Eğitimi

Acadewy Profesyonel Zaman Yönetimi Eğitimi Programına Hoşgeldiniz.

Zaman Yönetimi Eğitimi Ders Başlıklarını İnceleyin.

Acadewy ile Sürekli Gelişin…

Acadewy yeni nesil bir öğrenme platformudur. Yüzlerce online eğitim ve dökümana tek bir abonelik ile sınırsız süre ve sayıda erişebilir ayrıca her bir eğitim için sistem tarafından eğitiminiz sonunda oluşturulan ücretsiz sertifikanızı indirebilirsiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın

Kategoriler: , ,

Zaman Yönetimi Eğitimi Nedir?

Zamanın, verimliliği artırma hedefi ile bilinçli bir şekilde planlamasına zaman yönetimi deniliyor. Zaman yönetimi başta iş yaşamı olmak üzere hayatımızdaki birçok süreçte faydasını görebileceğimiz önemli bir kavramdır. Bu kavramı tüm yönleri ile öğrenmek ve zamanınızı daha etkin bir şekilde kontrol altına alabilmek istiyorsanız, Acadewy sizin için harika bir eğitim programı tasarladı. Zaman yönetimi eğitimi ile siz de bu alanda ustalaşacaksınız.

Daha üretken olmak, işlerinizi daha kısa sürede tamamlayabilmek, yapmak istediğiniz tüm faaliyetlere vakit ayırabilmek için mutlaka zaman yönetimini etkin şekilde kullanmayı bilmelisiniz. Acadewy’nin zaman yönetimi eğitimi de işte bu noktada imdadınıza yetişiyor.

Zaman yönetimi eğitimi sonunda öğrendiğiniz bilgi, teknik ve becerileri uygulayarak siz de hayatınızın kolaylaştığını ve verimliliğinizin arttığını göreceksiniz.

Kolayca takip edebileceğiniz eğitimde yer alan keyifli içeriklere sahip dersler; zaman yönetimine dair ihtiyaç duyabileceğiniz tüm konuları kapsıyor.

Eğitimde Neler Var?

Acadewy’nin hazırladığı zaman yönetimi eğitimi hem teorik hem de uygulamaya yönelik bilgilerin yer aldığı özel bir program.

Tek tıkla hemen şimdi başlayabileceğiniz dersler akıcı bir anlatımla ve görseller eşliğinde size sunuluyor.

Eğitim programı toplam 20 dersten oluşuyor. Zaman yönetimi eğitimine giriş dersinin ardından zamana bakmak ve zamanı görmek konusu kapsamlı şekilde ele alınıyor.

Zaman nasıl tanımlanabilir başlıklı derste, katılımcılar zaman kavramı hakkında önemli bilgiler ediniyor.

Daha sonra zaman yönetimi konusuna geçiliyor. Zaman yönetimi kavramı tüm yönleri ile eğitime katılanlara aktarılıyor. Katılımcılar eğitimde zaman çeşitlerini de öğrenme fırsatını elde ediyor.

Farklı kültürlerde zaman nasıl algılanıyor, etkili zaman yönetiminin sizin için önemi nedir, etkili zaman yönetiminin organizasyon için faydaları nelerdir gibi sorulara ayrıntılı şekilde cevap veriliyor.

Eğitimde zaman yönetimi kavramları farklı açılardan da ele alınıyor. Alışkanlıklar, konsantrasyon, stres, multitasking, büyük resmi görme, dürüstlük, aktif dinleme, dinamizm, erteleme, başkasının zamanına saygı gösterme gibi duygu, davranış ve özelliklerin zaman yönetimine olan etkileri tek tek, farklı derslerde inceleniyor.

Bu eğitime katılanlar, etkin zaman yönetimi süreci hakkında da detaylı olarak bilgi sahibi oluyor.

Ayrıca zaman tuzakları konusu da eğitimdeki önemli dersler arasında yer alıyor.

Eğitim programı değerlendirme ve sertifika bölümlerinin ardından tamamlanıyor.

Bu eğitime kimler katılabilir?

Zaman yönetimi eğitimi, sadece çalışma yaşamında değil hayatın her alanında kişilerin hayatını kolaylaştıracak birçok ipucunu ve özel bilgiyi içeren eşsiz bir programdır. Bu eğitim programına;

  • Zaman yönetiminden daha etkin şekilde yararlanmak isteyen yöneticiler, girişimciler ve şirket sahipleri,
  • Zaman yönetimi tekniklerinden faydalanarak, iş verimliliğini artırmak isteyen her meslekten çalışanlar,
  • Zaman yönetiminden kişisel hayatında faydalanmak isteyenler,
  • Personelin verimliliğini artırmayı hedefleyen insan kaynakları uzmanları,
  • Ders çalışmaya yeterli zaman ayıramamaktan yakınan öğrenciler katılabilir.

Eğitim sonunda hangi sertifikayı alacaksınız?

Acadewy’nin titiz bir çalışma sonunda hazırlayıp katılımcılarına sunduğu zaman yönetimi eğitimi hem kaliteli içeriği hem de nitelikli sertifika imkânı ile dikkat çekiyor.

Bu eğitimde yer alan tüm dersleri tamamlayarak siz de uluslararası zaman yönetimi sertifikasının sahibi olabilirsiniz.

Sertifikanız eğitim sonunda Acadewy tarafından elektronik ortamda oluşturularak, pdf formatında size gönderilecek. Bu sertifikayı bilgisayarınıza indirerek CV’nize kolaylıkla ekleyebilir ya da çıkış alarak kullanabilirsiniz.

Arzu ettiğiniz takdirde basılı sertifika alma şansınız da bulunuyor. Ek ücret ödeyerek sahip olabileceğiniz basılı sertifikanız talebiniz üzerine adresinize gönderiliyor.

Zaman yönetimi eğitimi programından siz de faydalanmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz.

Hemen Ücretsiz Başlayın