İngilizce Öğrenmek İstiyorum

İngilizce Eğitimi

İngilizce bilmek hem iş hem de sosyal yaşamımızda bize büyük faydalar sağlayan bir beceri. İş yaşamında iyi derecede İngilizce bilgisi, işverenlerin talep ettiği vasıfların başında geliyor. Kariyerinde ilerlemek isteyenler mutlaka İngilizce eğitimi alarak hedeflerine bir adım daha yaklaşıyor.

Peki, sosyal yaşamda İngilizceyi nerede ve nasıl kullanırız?

İş dışında İngilizce ne işimize yarayacak, demeyin. Dünyayı görmek, tanımak istiyorsak; en sağlam bilgiye İngilizce dildeki metinlerle ulaşabiliriz. Yine yabancı bir ülkeye gittiğimizde İngilizce hayat kurtarır.

Yabancı ülkeler, kültürler çok da umurumda değil, zaten fazla da gezmiyorum, diye düşünebilirsiniz. Ama mutlaka internette zaman geçiriyorsunuzdur. İnternet tüm alışkanlıklarımızı kökünden değiştirdi. Artık sosyal medya eğlence ve bilgi almada en çok kullandığımız araçlardan bir tanesi. Ve sosyal medyada İngilizce metinlerle sık sık karşılaşabiliyoruz.

Mesela sinemada yabancı bir film izlemeye gittiğimizde, en azından temel bir İngilizce bilgisi, görüntü ve altyazı arasında gidip gelme sıklığımızı azaltır. Bu da filmi bizim için daha eğlenceli hale getirir.

İngilizce neden gerekli, sorusuna daha birçok farklı örnekle cevap verebiliriz. Uzun lafın kısası; İngilizce gerçekten faydasını hayatımızın her alanında görebileceğimiz bir beceridir. Bu nedenle de İngilizce eğitimi alarak bu dili öğrenmek bize birçok kapıyı açar.

Online Eğitim

İnternet tüm alışkanlıklarımızı kökünden değiştirdi, demiştik. Bu durum, eğitim için de geçerli. Eskiden sınıf ortamlarında gerçekleştirilen, belli saatlerde, belli tarihlerde başlayıp biten klasik yani örgün eğitim modeli dışında başka bir seçeneğimiz yoktu.

Şimdi ise online eğitim var. Online eğitim nedir, nasıl yapılır, isterseniz biraz bundan bahsedelim.

Online eğitim öğretmen ve öğrencinin fiziksel olarak aynı yerde bulunmadığı, derslerin internet üzerinden bilgisayar ortamında gerçekleştirildiği bir öğrenme modelidir.

Dersler, bilgisayar, laptop, tablet veya akıllı telefon gibi cihazlar üzerinden kolaylıkla takip edilebilir. Online eğitim, katılımcılara diledikleri zaman ve diledikleri kadar ders tekrarı yapma imkânı da sağlar.

İçerik bakımından örgün eğitimlerden hiçbir farkı yoktur.

Online eğitimde zaman ve mekân engellerine takılmadan derslere katılabilir ve istediğiniz her alanda kendinizi geliştirebilirsiniz.

Online İngilizce Eğitimi

Online eğitimin sunduğu avantajları konuştuk, şimdi gelelim online İngilizce eğitimi konusuna. İngilizce aslında son derece kolay bir şekilde öğrenilebilecek, keyifli bir dildir. Zengin içerikli, akıcı ders anlatımları ile katılımcılara sunulan, güvenilir bir eğitim kurumu tarafından hazırlanan online İngilizce eğitimi sizi hedeflerinize ulaştırır.

Dil, pratiğe bağlı olarak gelişen bir beceridir. Bu anlamda online İngilizce eğitimi programlarına katılarak, bol bol pratik yapma ve dersleri dilediğinizce tekrarlama şansına da sahip olursunuz.

Nasıl ve nereden İngilizce eğitimi alabilirsiniz?

Eğer online İngilizce eğitimi almaya karar verdiyseniz, en doğru adrestesiniz. Acadewy sizler için harika bir İngilizce eğitimi hazırladı. Keyifle ve ilgiyle takip edeceğiniz İngilizce eğitimi sayesinde gramer yani dilbilginizi geliştirme fırsatını elde edeceksiniz.

Acadewy hem kaliteli eğitim alabileceğiniz hem de bunu hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir kurumdur. Eğitim alanındaki deneyimi uzun yıllara dayanan Acadewy, şimdi bu deneyimi yenilikçi bir bakış açısı ile size sunuyor.

İngilizce Eğitimi sertifikası

İngilizce eğitimi aldığınızda, nitelikli bir sertifikaya da sahip olmak istersiniz. Acadewy’nin İngilizce eğitimini tamamladığınızda uluslararası geçerli sertifika almaya da hak kazanıyorsunuz.

E-sertifikanız dersleri bitirdikten sonra sizin için hazırlanıyor. Pdf formatındaki bu sertifikayı elektronik ortamda kullanabilirsiniz.

Arzu ederseniz ek ücret ödeyerek basılı İngilizce eğitimi sertifikası da alabilirsiniz.

Acadewy’nin İngilizce eğitimi programına hemen şimdi buradan başlayabilirsiniz.

Yorum yapın