İşletmeler İçin Acadewy

Artık günümüzde birçok firma eğitimlerini online olarak alıyor…

Acadewy bireysel kullanıcılarının yanında işletmeler için de harika eğitim çözümleri sunuyor.

Bugün birçok işletmede çalışanlar Acadewy Platformunu kullanmaya başladılar bile..

Acadewy’nin İşletmelere Sağladığı Yararlar Nelerdir?

İşletmeler Acadewy ile Bir Eğitim Birimine Sahip Olurlar

Acadewy işletmenin bir eğitim birimi gibi çalışır. Acadewy şirketlerin ve iş görenlerin ihtiyaç duyacağı eğitimleri hazırlarken işletmeler bu hizmeti dış kaynak kullanımı (outsource) ile elde etmiş olurlar. Çok çeşitli eğitmenlerden çok farklı konulardan eğitimleri işgörenlerine sunarlar.

Uygun Maliyetli Organizasyon Oluşturma

İşletmelerin bir eğitim birimi oluşturabilmesi için işletmenin büyüklüğüne göre değişen sayıda nitelikli personele ihtiyaçları vardır. Ayrıca çeşitli eğitimler için dışarıdan uzman eğitmenleri eğitim için çağırmak ve onların tüm masraflarını da karşılamak gerekmektedir. Bu süreci optimize etmek adına Acadewy eğitimlerin bir çoğunu çevirimiçi hale getirerek büyük maliyet avantajı sunmaktadır.

Çalışanlar ve İşletmeler İçin Zaman Tasarrufu

İşletmeler eğitim birimlerinde Acadewy’nin online eğitim çözümlerini kullanarak işgörenlerin eğitime ayırdıkları süreleri kısaltarak toplam verimliliğe katkı sağlar. Tüm işletme prosesleri bölünmeden işler devam eder. Personel eğitimleri evinde, serviste ya da boş zamanlarında tüm cihazlardan takip edebilir, eğitimlerini tamamlayabilir.

Sürekli Gelişen ve Artan Sayıda Eğitim

Acadewy sınırsız sayıda eğitimi sistemine yükledikçe her bir personel bu eğitimleri takip edebilir. Çalışanlar sadece iş değil sosyal yaşamlarında da ihtiyaç duyabileceği eğitimleri alabilirler, kendilerini geliştirebilirler.

İşletme Özel Eğitimleri

İşletmeler istedikleri taktirde hizmet içi eğitimlerini Acadewy sistemine yükleyerek (sadece kendi personellerine görünür. Dışarıdan görüntülenemez) personellerinin bu eğitimlerini de Acadewy altyapısıyla almalarını sağlayabilirler.

İhtiyacınıza Yönelik Eğitimleriniz Konusunda İşbirlikleri

Acadewy olarak firmaların öncelikli ihtiyaç duydukları eğitimleri karşılıklı takvime bağlayarak hazırlanması konusunda destek oluyoruz. Firmaların eğitim partneri olarak onların eğitim çözümlerini optimize etmelerinde yardımcı oluyoruz.

Tek Fatura İle Yıl Boyu Eğitim İşiniz Acadewy’e Emanet

Tek bir fatura ile sistemi sizin için tüm çalışanlarınızın kullanımına açıyoruz. Yıl boyu eğitim süreçleri ve ödeme ve diğer yüklerden sizi kurtarıyoruz.

Acadewy Sistemini Buradan İnceleyebilir, Eğitimlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz. Bireysel Olarak Acadewy’ye Kaydınızı Buradan Yapabilirsiniz. Kurumsal Teklif İçin Alttaki Formumuz Doldurabilirsiniz.

Teklif Alın

Acadewy çözümleri hakkında detaylı bilgi ve indirimli fiyat teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Acadewy Eğitim Uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Acadewy Teklif Formu