Kamu Kurumları İçin Acadewy

Artık günümüzde birçok devlet kurumunda çalışan memur ve işçiler eğitimlerini online olarak alıyor…

Acadewy bireysel kullanıcılarının yanında kamu kurum ve kuruluşları için de harika eğitim çözümleri sunuyor.

Bugün birçok kurum ve kuruluş çalışanı Acadewy Platformunu kullanmaya başladı bile..

Acadewy’nin Kurum ve Kuruluşlara Sağladığı Yararlar Nelerdir?

Kurumlar Acadewy ile Yeni Nesil Bir Eğitim Birimine Sahip Olurlar.

Acadewy kurumların eğitim birimlerinde çalışan çalışanlar gibi çalışır. Acadewy memur ve işçilerin ihtiyaç duyacağı eğitimleri hazırlarken kamu kurumları bu hizmeti dış kaynak kullanımı (outsource) ile çok daha uygun maliyetlerle elde etmiş olurlar. Çok çeşitli eğitmenlerden çok farklı konulardan eğitimleri işgörenlerine sunarlar.

Kamu Kaynaklarının Etkin Kullanımına Destek.

Kurumların bir eğitim birimi oluşturabilmesi için işletmenin büyüklüğüne göre değişen sayıda nitelikli personele ihtiyaçları vardır. Ayrıca çeşitli eğitimler için dışarıdan uzman eğitmenleri eğitim için çağırmak onlar için ihaleler açmak ve onların tüm masraflarını da karşılamak gerekmektedir. Bu süreci optimize etmek adına Acadewy eğitimlerin bir çoğunu çevirimiçi hale getirerek büyük maliyet avantajı sunmaktadır.

Çalışanlar ve Kurumlar İçin Zaman Tasarrufu

Kurumlar eğitim birimlerinde Acadewy’nin online eğitim çözümlerini kullanarak işgörenlerin eğitime ayırdıkları süreleri kısaltarak toplam verimliliğe katkı sağlar. Tüm kamu hizmetleri bölünmeden işler devam eder. Personeller eğitimleri; evinde, serviste ya da boş zamanlarında herhangi bir yerden, tüm cihazlarından takip edebilir, eğitimlerini tamamlayabilir.

Sürekli Gelişen ve Artan Sayıda Eğitim

Acadewy sınırsız sayıda eğitimi sistemine yükledikçe her bir personel bu eğitimleri takip edebilir. Çalışanlar sadece iş değil sosyal yaşamlarında da ihtiyaç duyabileceği eğitimleri alabilirler, kendilerini geliştirebilirler. Acadewy her gün yeni eğitim ve dersleri sistemine yüklemektedir.

Kamu Kurumlarına Özel Eğitimler

Kamu kurumları istedikleri taktirde hizmet içi eğitimlerini Acadewy sistemine yükleyerek (sadece kendi personellerine görünür. Dışarıdan görüntülenemez) personellerinin bu eğitimlerini de Acadewy altyapısıyla almalarını sağlayabilirler. Böylece bütünleşik ve düşük maliyetli bir eğitim fırsatı ortaya çıkar.

İhtiyacınıza Yönelik Eğitimleriniz Konusunda İşbirlikleri

Acadewy olarak kurumların öncelikli ihtiyaç duydukları eğitimleri karşılıklı takvime bağlayarak hazırlanması konusunda destek oluyoruz. Kamu kurumlarının eğitim partneri olarak onların eğitim çözümlerini optimize etmelerinde yardımcı oluyoruz.

Tek Fatura İle Yıl Boyu Eğitim İşiniz Acadewy’e Emanet

Tek bir fatura ile sistemi sizin için tüm çalışanlarınızın kullanımına açıyoruz. Yıl boyu eğitim süreçleri ve diğer ödeme ve ihale vb. yüklerden sizi kurtarıyoruz.

Acadewy Sistemini Buradan İnceleyebilir, Eğitimlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz. Bireysel Olarak Acadewy’ye Kaydınızı Buradan Yapabilirsiniz. Kurumsal Teklif İçin Alttaki Formumuz Doldurabilirsiniz.

Teklif Alın

Acadewy çözümleri hakkında detaylı bilgi ve indirimli fiyat teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Acadewy Eğitim Uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Acadewy Teklif Formu