STK’lar İçin Acadewy

Artık günümüzde birçok sivil toplum kuruluşu üyelerine bir çok hizmet sunuyor. Özellikle kar amacı gütmeyen organizasyonlar için eğitim vazgeçilmez bir konu. Gelişen teknoloji ile artık bir çok organizasyon eğitimlerini online olarak alıyor…

Acadewy bireysel kullanıcılarının yanında sivil toplum kuruluşları için de harika eğitim çözümleri sunuyor.

Bugün birçok STK çalışanı ve üyesi Acadewy Platformunu kullanmaya başladı bile..

Sıra Sizde…

Acadewy’nin Sivil Toplum Kuruluşlarına Sağladığı Yararlar Nelerdir?

STK’lar Acadewy ile Yeni Nesil Bir Eğitim Birimine Sahip Olurlar.

Acadewy STK’ların eğitim birimlerinde çalışan işgörenler gibi çalışır. Acadewy dernek, vakıf ve vb STK’ların ihtiyaç duyacağı eğitimleri hazırlarken Sivil Toplum Kurumları bu hizmeti dış kaynak kullanımı (outsource) ile çok daha uygun maliyetlerle elde etmiş olurlar. Çok çeşitli eğitmenlerden çok farklı konulardan eğitimleri işgörenlerine sunarlar.

Organizasyon Kaynaklarının Etkin Kullanımına Destek.

Kurumların bir eğitim birimi oluşturabilmesi için işletmenin büyüklüğüne göre değişen sayıda nitelikli personele ihtiyaçları vardır. Ayrıca çeşitli eğitimler için dışarıdan uzman eğitmenleri eğitim için çağırmak onlar için ihaleler açmak ve onların tüm masraflarını da karşılamak gerekmektedir. Bu süreci optimize etmek adına Acadewy eğitimlerin bir çoğunu çevirimiçi hale getirerek büyük maliyet avantajı sunmaktadır. Ayrıca üyelerin aidat vb. katkılarına somut bir geri dönüş sağlanarak üyelerin aidiyet duygularını geliştirir.

Çalışanlar ve Kurumlar İçin Zaman Tasarrufu

Kurumlar eğitim birimlerinde Acadewy’nin online eğitim çözümlerini kullanarak üyelerinin eğitime ayırdıkları süreleri kısaltarak toplam verimliliğe katkı sağlar. Tüm sivil toplum hizmetleri bölünmeden işler devam eder. Üyeler ve gönüllüler eğitimleri; evinde, servis vb yerlerde ya da boş zamanlarında herhangi bir yerden, tüm cihazlarından takip edebilir, eğitimlerini tamamlayabilir.

Sürekli Gelişen ve Artan Sayıda Eğitim

Acadewy sınırsız sayıda eğitimi sistemine yükledikçe her bir personel bu eğitimleri takip edebilir. Çalışanlar sadece iş değil sosyal yaşamlarında da ihtiyaç duyabileceği eğitimleri alabilirler, kendilerini geliştirebilirler. Acadewy her gün yeni eğitim ve dersleri sistemine yüklemektedir.

Sivil Toplum Kuruluşlarına Özel Eğitimler

STK’lar istedikleri taktirde hizmet içi eğitimlerini Acadewy sistemine yükleyerek (Sadece kendi üyelerine görünür. Dışarıdan görüntülenemez) üyelerine bu eğitimlerini de Acadewy altyapısıyla almalarını sağlayabilirler. Böylece bütünleşik ve düşük maliyetli bir eğitim fırsatı ortaya çıkar.

İhtiyacınıza Yönelik Eğitimleriniz Konusunda İşbirlikleri

Acadewy olarak kurumların öncelikli ihtiyaç duydukları eğitimleri karşılıklı takvime bağlayarak hazırlanması konusunda destek oluyoruz. Kamu kurumlarının eğitim partneri olarak onların eğitim çözümlerini optimize etmelerinde yardımcı oluyoruz.

Tek Fatura İle Yıl Boyu Eğitim İşiniz Acadewy’e Emanet

Tek bir fatura ile sistemi sizin için tüm üyelerin kullanımına açıyoruz. Yıl boyu eğitim süreçleri ve diğer ödeme ve ihale vb. yüklerden sizi kurtarıyoruz.

Acadewy Sistemini Buradan İnceleyebilir, Eğitimlerimize Buradan Ulaşabilirsiniz. Bireysel Olarak Acadewy’ye Kaydınızı Buradan Yapabilirsiniz. Kurumsal Teklif İçin Alttaki Formumuz Doldurabilirsiniz.

Teklif Alın

Acadewy çözümleri hakkında detaylı bilgi ve indirimli fiyat teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. Acadewy Eğitim Uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Acadewy Teklif Formu